Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  TimeTrial    Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  19:40   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 huhtikuu 2016         
 
 
Laji 1, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Sohvi Kallinen  2004    446  1:13.22  2:31.82  3:50.60    5:06.77   
  Lahden Uimaseura  4:57.78                 
                     
Nea Mustonen  2004    382  1:16.35  2:39.47  4:02.71    5:23.02   
  Lahden Uimaseura  5:36.72                 
                     
Venla Lindström  2004    321  1:18.66  2:46.01  4:15.72    5:42.40   
  Lahden Uimaseura  5:51.55                 
                     
Milla Hännikäinen  2004    296  1:20.66  2:50.07  4:23.25    5:51.57   
  Lahden Uimaseura  6:08.39                 
                     
Tinka Tamminen  2006    269  1:24.39  2:58.57  4:32.37    6:03.21   
  Lahden Uimaseura  6:07.62                 
                     
Milla Kähkönen  2005    263  1:23.57  2:57.57  4:32.17    6:05.66   
  Lahden Uimaseura  6:32.63                 
                     
Eevi-Maria Bogdanova  2005    205  1:30.35  3:15.14  4:58.54    6:37.19   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Juulia Sakomaa  2005    202  1:33.37  3:16.85  5:00.19    6:39.45   
  Lahden Uimaseura  7:18.46                 
                     
Saana Hyvönen  2005    197  1:35.66  3:20.50  5:05.03    6:42.86   
  Lahden Uimaseura  7:36.16                 
                     
Tiinu Tamminen  2006              DNS   
  Lahden Uimaseura  6:01.21                 
                     
 
Laji 2, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Julius Airas  2003    288  1:14.41  2:36.99  3:59.82    5:21.26   
  Lahden Uimaseura  5:45.85                 
                     
Jonne Isoranta  2003    253  2:00.44  3:27.50  4:54.46    5:35.47   
  Lahden Uimaseura  5:47.99                 
                     
Aapo Koskinen  2004    249  1:19.90  2:45.96  4:12.33    5:37.35   
  Lahden Uimaseura  6:04.91                 
                     
Topias Tynjä  2005    236  1:18.76  2:46.88  4:15.69    5:43.28   
  Lahden Uimaseura  5:46.49                 
                     
Stefan Saltykov  2005    218  1:19.84  2:51.10  4:24.12    5:52.54   
  Lahden Uimaseura  5:46.15                 
                     
Perttu Järvinen  2003              DNS   
  Lahden Uimaseura  5:52.76                 
                     
 
Laji 3, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Minttu Paalanen  2003    468  1:16.01  2:39.64  4:19.09    5:34.53   
  Lahden Uimaseura  6:24.93                 
                     
Julia Sairanen  2003    338  1:29.40  3:07.94  4:49.93    6:12.86   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Harry Zimmermann  2001    403  1:15.07  2:36.91  4:06.59    5:18.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Saku Romo  2000    373  1:16.12  2:36.39  4:09.88    5:26.95   
  Lahden Uimaseura  5:33.00                 
                     
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Veera Skinnari  2003    343  1:17.32  2:44.55  4:11.76  5:40.27  11:24.40   
  Lahden Uimaseura        7:08.86  8:36.32  10:02.48       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Roope Tsutsunen  2002    387  1:07.91  2:23.73  3:41.42  5:00.19  10:08.32   
  Lahden Uimaseura  10:23.84      6:20.57  7:38.42  8:55.32       
                     
Veeti Kupari  2000    308  1:01.56  2:09.10  3:52.96  5:20.84  10:56.14   
  Lahden Uimaseura  9:40.07      6:46.96  8:12.60  9:33.39       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  23 huhtikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  19:40