Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LaUS GP8 0910    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  21:33   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  2010-05-14         
Laji 1 M 50m SU 10 v
Laji 1 M 50m SU 12 v
Laji 1 M 50m SU 14 v
Laji 1 M 50m SU 16 v
Laji 1 M 50m SU
Laji 2 N 50m SU 10 v
Laji 2 N 50m SU 12 v
Laji 2 N 50m SU 14 v
Laji 2 N 50m SU 16 v
Laji 2 N 50m SU
Laji 3 M 200m RU 14 v
Laji 3 M 200m RU 16 v
Laji 3 M 200m RU
Laji 4 N 200m RU 14 v
Laji 4 N 200m RU 16 v
Laji 4 N 200m RU
Laji 5 M 100m RU 12 v
Laji 6 N 100m RU 12 v
Laji 7 M 50m RU 10 v
Laji 7 M 50m RU
Laji 8 N 50m RU 10 v
Laji 8 N 50m RU
 
 
 
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    180          41.57   
  Lahden Uimaseura                   
Väinö Koponen  2001    151          44.03   
  Lahden Uimaseura                   
Timi Pernanen  2001    93          51.85   
  Lahden Uimaseura                   
Harry Zimmermann  2001    87          53.04   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Tikka  2000    75          55.56   
  Lahden Uimaseura                   
Jasu Ovaskainen  2002    74          55.87   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Pennanen  2001    69          57.12   
  Lahden Uimaseura                   
Ville Nikkari  2000    65          58.36   
  Lahden Uimaseura                   
Elmo Kallio  2001    60          59.84   
  Lahden Uimaseura                   
10  Eetu Pekkanen  2000    60          1:00.03   
  Lahden Uimaseura                   
11  Roope Helminen  2001    33          1:13.09   
  Lahden Uimaseura                   
Tomas Vesikko  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Samuli Halme  2000              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
Walid Chouili  2001              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Valtteri Raiski  2000              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    219          38.90   
  Lahden Uimaseura                   
Leevi Kinnunen  1998    204          39.84   
  Lahden Uimaseura                   
Toni Valio  1998    177          41.82   
  Lahden Uimaseura                   
Jussi Haara  1998    157          43.50   
  Lahden Uimaseura                   
Miika Laine  1998    146          44.52   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    119          47.69   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999    103          49.98   
  Lahden Uimaseura                   
Ivan Mazanikov  1999    99          50.67   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    96          51.18   
  Lahden Uimaseura                   
10  Tuomas Rauhala  1999    88          52.73   
  Lahden Uimaseura                   
11  Iiro Helminen  1998    88          52.82   
  Lahden Uimaseura                   
12  Jussi Rauhala  1999    79          54.67   
  Lahden Uimaseura                   
13  Tino Kuokkanen  1999    56          1:01.40   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Somero  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Patrik Suslov  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Sasha Heinonen  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.5 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    397          31.91   
  Lahden Uimaseura                   
Vladislav Vorobiev  1996    354          33.17   
  Lahden Uimaseura                   
Andreas Niemi  1996    329          33.99   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Mattila  1996    322          34.21   
  Lahden Uimaseura                   
Kasper Jämsä  1997    309          34.70   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    278          35.96   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    224          38.63   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    222          38.73   
  Lahden Uimaseura                   
Jere Turunen  1997    202          39.97   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roope Penttinen  1995    363          32.90   
  Lahden Uimaseura                   
Joonas Ikonen  1995    255          36.98   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Ahola  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karadjov  1992    405          31.70   
  Lahden Uimaseura                   
Juska Nyberg  1993    343          33.51   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    212          44.95   
  Lahden Uimaseura                   
Raakel Bärlund  2001    190          46.64   
  Lahden Uimaseura                   
Justiina Mattila  2000    181          47.40   
  Lahden Uimaseura                   
Pinja Ravi  2000    169          48.54   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Saarikko  2000    163          49.07   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000    162          49.15   
  Lahden Uimaseura                   
Aino Hämäläinen  2000    161          49.33   
  Lahden Uimaseura                   
Senni Ovaskainen  2001    155          49.88   
  Lahden Uimaseura                   
Viivi Kajander  2000    133          52.57   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elena Marola  2000    132          52.63   
  Lahden Uimaseura                   
11  Henna Suhonen  2000    90          59.79   
  Lahden Uimaseura                   
12  Julia Ikonen  2001    77          1:03.02   
  Lahden Uimaseura                   
13  Rosa Kakko  2001    71          1:04.80   
  Lahden Uimaseura                   
14  Ella Bruneau  2002    66          1:06.32   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    334          38.67   
  Lahden Uimaseura                   
Nadja Niemi  1999    282          40.88   
  Lahden Uimaseura                   
Sanni Ikonen  1998    282          40.88   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998    272          41.37   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    266          41.69   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    266          41.72   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Bruneau  1999    235          43.49   
  Lahden Uimaseura                   
Iisa Valkonen  1998    231          43.73   
  Lahden Uimaseura                   
Lotta Raiski  1998    224          44.13   
  Lahden Uimaseura                   
10  Julia Tommola  1998    208          45.24   
  Lahden Uimaseura                   
11  Aleksina Virtanen  1999    206          45.44   
  Lahden Uimaseura                   
12  Ronja Kakkonen  1999    163          49.10   
  Lahden Uimaseura                   
13  Veera Kajander  1998    160          49.36   
  Lahden Uimaseura                   
14  Meea Kivi  1999    158          49.56   
  Lahden Uimaseura                   
15  Ada Airola  1998    134          52.36   
  Lahden Uimaseura                   
16  Jutta Järvinen  1999    108          56.37   
  Lahden Uimaseura                   
17  Fanny Rissanen  1999    105          56.91   
  Lahden Uimaseura                   
Ann-Matilda Oksman  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Kerttu Valanta  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Melek Ayarci  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Noora Lahti  1998              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Riikka Haakana  1998              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    487          34.10   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    470          34.50   
  Lahden Uimaseura                   
Viliina Vekkeli  1996    453          34.91   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    432          35.47   
  Lahden Uimaseura                   
Netta Hämäläinen  1997    414          35.99   
  Lahden Uimaseura                   
Heidi Virtanen  1997    413          36.02   
  Lahden Uimaseura                   
Saima Laakso  1997    402          36.35   
  Lahden Uimaseura                   
Tiia Nieminen  1997    401          36.37   
  Lahden Uimaseura                   
Alina Josephson  1997    401          36.38   
  Lahden Uimaseura                   
10  Taika Koponen  1997    384          36.90   
  Lahden Uimaseura                   
11  Anna Mäkelä  1997    379          37.07   
  Lahden Uimaseura                   
12  Josefiina Ala-Seppälä  1997    343          38.32   
  Lahden Uimaseura                   
13  Emma Räikkönen  1997    339          38.48   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mona Halonen  1994    529          33.16   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    498          33.83   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    483          34.18   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Nokelainen  1994    476          34.34   
  Lahden Uimaseura                   
Mirella Osmanovic  1994    462          34.69   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    455          34.88   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    398          36.45   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    345          38.23   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Levonen  1995    293          40.36   
  Lahden Uimaseura                   
Miia Kallio  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Walden  1993    538          32.98   
  Lahden Uimaseura                   
Noora Pannula  1993    415          35.95   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vladislav Vorobiev  1996    431    1:19.17      2:45.68   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Andreas Niemi  1996    335    1:26.82      3:00.24   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Kasper Jämsä  1997    316    1:29.07      3:03.65   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jeremias Kuivalainen  1996    305    1:32.52      3:05.85   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Riku Soini  1997    301    1:29.10      3:06.81   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aleksi Mattila  1996    293    1:32.36      3:08.49   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Remi Tolppala  1997    256    1:34.12      3:17.16   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Daniel Zimmermann  1997    246    1:36.80      3:19.60   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997    238    1:37.44      3:21.83   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roope Penttinen  1995    380    1:22.29      2:52.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Joonas Ikonen  1995    334    1:27.34      3:00.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Niko Ahola  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karadjov  1992    458    1:17.60      2:42.34   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Juska Nyberg  1993    356    1:23.29      2:56.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    566    1:21.58      2:48.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Vaula Vekkeli  1996    515    1:25.79      2:54.05   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Tiia Nieminen  1997    466    1:27.65      2:59.92   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997    456    1:27.69      3:01.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Josefiina Ala-Seppälä  1997    409    1:31.79      3:07.94   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Taika Koponen  1997    398    1:31.95      3:09.70   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Enni Toiviainen  1997    370    1:33.39      3:14.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Netta Hämäläinen  1997    363    1:35.10      3:15.62   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alena Mokicheva  1996    359    1:35.38      3:16.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Heidi Virtanen  1997    349    1:36.80      3:18.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Saima Laakso  1997    332    1:37.05      3:21.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Anna Mäkelä  1997              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
 
Laji 4, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    533    1:23.36      2:52.12   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jenni Rinteelä  1994    474    1:25.56      2:58.92   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Essi Marola  1995    463    1:27.60      3:00.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Mirella Osmanovic  1994    446    1:27.62      3:02.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Meri Vainio  1994    438    1:28.67      3:03.68   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Anna Levonen  1995    431    1:30.20      3:04.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Emmi Marola  1995    425    1:30.45      3:05.52   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Roosa Nokelainen  1994    365    1:35.19      3:15.18   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Miia Kallio  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Mona Halonen  1994              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Pannula  1993    617    1:19.10      2:43.91   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Laura Walden  1993    428    1:29.12      3:05.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    235  44.64        1:33.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jussi Haara  1998    222  44.71        1:35.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Leevi Kinnunen  1998    211  46.49        1:37.19   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Miika Laine  1998    173  49.04        1:43.71   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Atte Somero  1999    154  49.82        1:47.86   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Toni Valio  1998    130  53.43        1:54.06   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iiro Helminen  1998    111  56.61        2:00.47   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 6, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    366  42.92        1:30.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lotta Raiski  1998    332  45.01        1:33.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Nadja Niemi  1999    319  45.36        1:35.04   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Rita Mäki-Puhtila  1998    293  46.42        1:37.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aleksina Virtanen  1999    287  46.70        1:38.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iina Kokko  1998    286  46.94        1:38.60   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Amanda Vilenius  1999    268  48.43        1:40.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Melek Ayarci  1999    261  48.19        1:41.56   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aada Kuiri  1999    259  47.96        1:41.83   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Julia Bruneau  1999    238  50.83        1:44.78   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Riikka Haakana  1998    237  49.83        1:44.91   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Julia Tommola  1998    229  50.21        1:46.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Iisa Valkonen  1998    202  52.06        1:50.64   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Ronja Kakkonen  1999    156  56.99        2:00.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Meea Kivi  1999    154  57.06        2:01.04   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Noora Lahti  1998    140  59.42        2:05.09   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Veera Kajander  1998    137  59.43        2:05.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Ada Airola  1998    133  59.79        2:07.07   
  Lahden Uimaseura                   
                     
19  Fanny Rissanen  1999    120  1:01.85        2:11.57   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 7, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    187          46.48   
  Lahden Uimaseura                   
Firas El-Idi  2001    166          48.28   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Tikka  2000    87          59.95   
  Lahden Uimaseura                   
Valtteri Raiski  2000    83          1:00.91   
  Lahden Uimaseura                   
Timi Pernanen  2001    78          1:02.28   
  Lahden Uimaseura                   
Elmo Kallio  2001    74          1:03.20   
  Lahden Uimaseura                   
Ville Nikkari  2000    70          1:04.44   
  Lahden Uimaseura                   
Harry Zimmermann  2001    65          1:06.17   
  Lahden Uimaseura                   
Jasu Ovaskainen  2002    60          1:07.80   
  Lahden Uimaseura                   
10  Walid Chouili  2001    56          1:09.59   
  Lahden Uimaseura                   
11  Roope Helminen  2001    55          1:09.72   
  Lahden Uimaseura                   
12  Atte Pennanen  2001    55          1:09.90   
  Lahden Uimaseura                   
Tomas Vesikko  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Pekkanen  2000              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.2 Käsiliikkeet eivät samassa vaakasuorassa tasossa               
 
Laji 7, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andrei Durmanov  1999    113          54.94   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    104          56.48   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    97          57.90   
  Lahden Uimaseura                   
Jussi Rauhala  1999    96          58.08   
  Lahden Uimaseura                   
Patrik Suslov  1999    96          58.10   
  Lahden Uimaseura                   
Sasha Heinonen  1999    56          1:09.48   
  Lahden Uimaseura                   
Tuomas Rauhala  1999    53          1:10.91   
  Lahden Uimaseura                   
Tino Kuokkanen  1999    47          1:13.81   
  Lahden Uimaseura                   
Ivan Mazanikov  1999    44          1:14.96   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    198          51.55   
  Lahden Uimaseura                   
Justiina Mattila  2000    180          53.29   
  Lahden Uimaseura                   
Raakel Bärlund  2001    164          54.89   
  Lahden Uimaseura                   
Senni Ovaskainen  2001    161          55.22   
  Lahden Uimaseura                   
Pinja Ravi  2000    159          55.50   
  Lahden Uimaseura                   
Aino Hämäläinen  2000    146          57.16   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000    143          57.56   
  Lahden Uimaseura                   
Viivi Kajander  2000    132          59.07   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Suhonen  2000    95          1:05.80   
  Lahden Uimaseura                   
10  Ella Bruneau  2002    64          1:15.27   
  Lahden Uimaseura                   
Elena Marola  2000              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
Julia Ikonen  2001              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
Rosa Kakko  2001              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
 
Laji 8, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ann-Matilda Oksman  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Kerttu Valanta  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Jutta Järvinen  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.00  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:33