Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  LaUS GP20910_1    Tulostuspäivämäärä  30 lokakuu 2009   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  21:33   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura ry         
 
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andreas Niemi  1996    453          9:54.24   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Mattila  1996    402          10:17.99   
  Lahden Uimaseura                   
Jeremias Kuivalainen  1996    397          10:20.99   
  Lahden Uimaseura                   
Vladislav Vorobiev  1996    389          10:24.96   
  Lahden Uimaseura                   
Kasper Jämsä  1997    374          10:33.55   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    332          10:58.84   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    296          11:24.44   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    256          11:58.28   
  Lahden Uimaseura                   
Jere Turunen  1997    220          12:35.44   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Eetu Kivelä  1994    529          9:24.04   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    501          9:34.33   
  Lahden Uimaseura                   
Johannes Kujala  1995              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Janne Mattila  1995              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karadjov  1992    480          9:42.66   
  Lahden Uimaseura                   
Juska Nyberg  1993    478          9:43.39   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    558          9:54.37   
  Lahden Uimaseura                   
Viliina Vekkeli  1996    557          9:54.69   
  Lahden Uimaseura                   
Annika Ketola  1996    539          10:01.18   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    507          10:13.74   
  Lahden Uimaseura                   
Josefiina Ala-Seppälä  1997    483          10:23.48   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    482          10:24.23   
  Lahden Uimaseura                   
Heidi Virtanen  1997    481          10:24.29   
  Lahden Uimaseura                   
Netta Hämäläinen  1997    479          10:25.44   
  Lahden Uimaseura                   
Saima Laakso  1997    463          10:32.42   
  Lahden Uimaseura                   
10  Vilma Ikonen  1996    440          10:43.07   
  Lahden Uimaseura                   
11  Alina Josephson  1997    417          10:54.80   
  Lahden Uimaseura                   
12  Tiia Nieminen  1997    417          10:54.89   
  Lahden Uimaseura                   
13  Taika Koponen  1997    398          11:05.38   
  Lahden Uimaseura                   
14  Anna Mäkelä  1997    378          11:16.45   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meri Vainio  1994    561          9:53.31   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    548          9:57.77   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    506          10:13.99   
  Lahden Uimaseura                   
Mona Halonen  1994    502          10:15.68   
  Lahden Uimaseura                   
Miia Kallio  1994    478          10:25.66   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Nokelainen  1994    478          10:25.72   
  Lahden Uimaseura                   
Mirella Osmanovic  1994    454          10:36.60   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Levonen  1995    446          10:40.61   
  Lahden Uimaseura                   
Maiju Suokas  1994    423          10:51.71   
  Lahden Uimaseura                   
10  Jenni Rinteelä  1994    420          10:53.49   
  Lahden Uimaseura                   
11  Vera Viitasuo  1995    416          10:55.33   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Walden  1993    561          9:53.26   
  Lahden Uimaseura                   
Noora Pannula  1993    550          9:57.30   
  Lahden Uimaseura                   
Anni Penttilä  1993    513          10:11.25   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.20  Tulostuspäivämäärä  30 lokakuu 2009 
Lisenssi: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:33