Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LaUS GP20910_2    Tulostuspäivämäärä  30 lokakuu 2009   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  21:35   
  Järjestäjä  Lahden Umaseura ry         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    145  41.69        1:27.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Leevi Juselius  2000    101  45.27        1:39.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Ville Nikkari  2000    74  54.58        1:49.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Atte Pennanen  2001    56  54.03        2:00.48   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Harry Zimmermann  2001    54  53.11        2:01.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Valtteri Raiski  2000    50  57.62        2:05.23   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Eetu Pekkanen  2000    43  1:00.09        2:11.61   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veeti Koskinen  1999    75  50.54        1:49.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Patrk Suslov  1999    47  54.12        2:07.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Ivan Mazanikov  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jussi Rauhala  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    200  41.96        1:29.19   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Roosa Penttinen  2000    183  42.29        1:31.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Raakel Bärlund  2001    178  43.13        1:32.85   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Elena Marola  2000    136  46.11        1:41.40   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Senni Ovaskainen  2001    115  48.49        1:47.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Ella Saarikko  2000    106  47.02        1:50.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Viivi Kajander  2000    87  53.00        1:57.72   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Rosa Kakko  2001    46  1:09.70        2:25.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Kajander  1998    118  48.29        1:46.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Noora Lahti  1998    106  50.29        1:50.17   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Fanny Rissanen  1999    88  51.38        1:57.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Ada Airola  1998    88  54.41        1:57.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Katariina Romppanen  1999    87  54.29        1:58.03   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Meea Kivi  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    291          5:26.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jami Kuosmanen  1998    256          5:40.16   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Olli Laaksonen  1998    235          5:50.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Firas El-Idi  2001    170          6:30.41   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Miika Laine  1998    149          6:47.19   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jussi Haara  1998    133          7:03.79   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Toni Valio  1998    130          7:06.44   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Erik Verbitski  1999    110          7:31.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iiro Helminen  1998    109          7:31.84   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Andrei Durmanov  1999    95          7:53.95   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Visto  1998    582          4:45.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iina Kokko  1998    351          5:37.68   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Amanda Vilenius  1999    281          6:03.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Rita Mäki-Puhtila  1998    276          6:05.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Nadja Niemi  1999    267          6:10.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Sanni Ikonen  1998    259          6:13.93   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Melek Ayarci  1999    242          6:22.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Julia Bruneau  1999    220          6:34.86   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lotta Raiski  1998    216          6:37.06   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Marie-Emily Donoghue  1998    198          6:48.68   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Riikka Haakana  1998    190          6:54.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Kia Manninen  1998    190          6:54.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Henna Turunen  1999    183          6:59.81   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Iisa Valkonen  1998    179          7:03.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.20  Tulostuspäivämäärä  30 lokakuu 2009 
Lisenssi: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:35