Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  LaUS GP50809    Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2009   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  21:52   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
 
 
Laji 1, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    394          2:49.30   
  Lahden Uimaseura                   
Vilma Ikonen  1996    383          2:51.00   
  Lahden Uimaseura                   
Annika Ketola  1996    344          2:57.10   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    341          2:57.70   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    332          2:59.20   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    299          3:05.60   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Mesterton  1995    274          3:11.00   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Levonen  1995    249          3:17.20   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    239          3:20.10   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elina Pentti  1995    226          3:23.90   
  Lahden Uimaseura                   
11  Janica Jämsä  1995    217          3:26.70   
  Lahden Uimaseura                   
12  Kirsi Viita  1996    184          3:38.20   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksi Mattila  1996    255          2:55.60   
  Lahden Uimaseura                   
Jeremias Kuivalainen  1996    255          2:55.60   
  Lahden Uimaseura                   
Elmo Ravi  1996    154          3:27.70   
  Lahden Uimaseura                   
Joonas Ikonen  1995              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.4 Yhden käden käännös               
 
Laji 3, 1500m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Walden  1993    581          18:56.80   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    577          18:59.00   
  Lahden Uimaseura                   
Anni Penttilä  1993    557          19:12.50   
  Lahden Uimaseura                   
Noora Pannula  1993    551          19:17.20   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    537          19:27.20   
  Lahden Uimaseura                   
Miia Kallio  1994    530          19:32.00   
  Lahden Uimaseura                   
Mona Halonen  1994    528          19:33.60   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Nokelainen  1994    449          20:38.30   
  Lahden Uimaseura                   
Mirella Osmanovic  1994    442          20:45.40   
  Lahden Uimaseura                   
10  Maiju Suokas  1994    394          21:34.00   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juska Nyberg  1993    527          17:53.60   
  Lahden Uimaseura                   
Tatu Koistinen  1994    502          18:11.30   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Ahola  1994    351          20:29.10   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Kivelä  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 1500m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mikael Karadjov  1992              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.00 
Lisenssi: Lahden Uimaseura