Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Juniori Divari 1 25m    Tulostuspäivämäärä  20 helmikuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Heinola    Tulostusaika  19:31   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura, Heinolan Isku         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Walid Chouili  2000              22.90   
  Lahden Uimaseura                   
Valtteri Koivu  2001              37.73   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Pyry Koski  1999              26.39   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Uuttu  2001              25.58   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Julia Ikonen  2000              24.90   
  Lahden Uimaseura                   
Jenny Pylväinen  2000              29.49   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kerttu Valanta  1999              22.15   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Saku Romo  2000              25.26   
  Lahden Uimaseura                   
Walid Chouili  2000              28.75   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Helminen  2001              33.20   
  Lahden Uimaseura                   
Valtteri Koivu  2001              DNS   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sasha Heinonen  1999              27.80   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Hämäläinen  2000              27.44   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Ikonen  2000              35.41   
  Lahden Uimaseura                   
Jenny Pylväinen  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kerttu Valanta  1999              28.76   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 100m ja 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika   
  Seura                   











 
Mikko Asikainen  1999              58.08     50m VU
  Heinolan Isku                   
Jenna Aaltonen  1999              2:10.37   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Arttu Ahonen  1998              1:32.46   
  Heinolan Isku                   
Jenna Jokela  1998              1:55.95   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marika Kokko  1997              1:26.45   
  Heinolan Isku                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.17.24  Tulostuspäivämäärä  20 helmikuu 2010 
Lisenssi: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  19:31