Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Juniori Divari Divari 25 matka    Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  18:31   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  2010-05-29         
Laji 1 M 25m PU 10 v
Laji 2 N 25m PU 9 v
Laji 3 M 100m SKU 10 v
Laji 4 N 100m SKU 9 v
Laji 4 N 100m SKU 10 v
Laji 5, 50m VU Seka, 9 v
Laji 5, 50m VU Seka, 10 v
 
 
 
 
Laji 1, 25m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Walid Chouili  2001  Lahden Uimaseura            26.02   
Elmo Kallio  2001  Lahden Uimaseura            26.39   
Ville Nikkari  2000  Lahden Uimaseura            26.65   
Harry Zimmermann  2001  Lahden Uimaseura            27.73   
Anton Rezin  2000  Lahden Uimaseura            28.70   
Joonas Lillman  2002  Lahden Uimaseura            33.07   
Roope Helminen  2001  Lahden Uimaseura            34.16   
Saku Romo  2000  Lahden Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 2, 25m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ella Bruneau  2002  Lahden Uimaseura            29.82   
Rosa Kakko  2001  Lahden Uimaseura            30.10   
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Timi Pernanen  2001  Lahden Uimaseura            1:56.66   
Harry Zimmermann  2001  Lahden Uimaseura            2:04.68   
Elmo Kallio  2001  Lahden Uimaseura            2:09.70   
Walid Chouili  2001  Lahden Uimaseura            2:10.21   
Atte Pennanen  2001  Lahden Uimaseura            2:10.38   
Eetu Pekkanen  2000  Lahden Uimaseura            2:14.21   
Anton Rezin  2000  Lahden Uimaseura            2:16.06   
Roope Helminen  2001  Lahden Uimaseura            2:22.88   
                     
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ella Bruneau  2002  Lahden Uimaseura            2:23.73   
Rosa Kakko  2001  Lahden Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joanna Kekkonen  2000  Lahden Uimaseura            2:22.96   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Elmo Kallio  2001  Lahden Uimaseura            46.06   
Harry Zimmermann  2001  Lahden Uimaseura            47.97   
Walid Chouili  2001  Lahden Uimaseura            49.07   
Atte Pennanen  2001  Lahden Uimaseura            49.37   
Roope Helminen  2001  Lahden Uimaseura            57.63   
Joonas Lillman  2002  Lahden Uimaseura            1:05.20   
Ella Bruneau  2002  Lahden Uimaseura            1:10.35   
Rosa Kakko  2001  Lahden Uimaseura            DNS   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eetu Pekkanen  2000  Lahden Uimaseura            51.49   
Anton Rezin  2000  Lahden Uimaseura            58.20   
Joanna Kekkonen  2000  Lahden Uimaseura            58.56   
Jenny Pylväläinen  2000  Lahden Uimaseura            DNS   
Saku Romo  2000  Lahden Uimaseura            DNS   
                     
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.00  Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:31