Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2010    Tulostuspäivämäärä  05 heinäkuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  13:14   
  Järjestäjä  KoVe-Ve, KoUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  2010-07-02         
 
 
Laji 1, 4X100m SKUV T15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1995  12  526          4:47.68   
  Lahden Uimaseura                   
  Essi Marola  1995      1:14.35        1:14.35   
  Vera Viitasuo  1995      1:20.21        2:34.56   
  Vaula Vekkeli  1996      1:11.05        3:45.61   
  Viliina Vekkeli  1996      1:02.07        4:47.68   
                     
13  Laus 2  1995    426          5:08.68   
  Lahden Uimaseura                   
  Heidi Virtanen  1997      1:16.48        1:16.48   
  Tiia Nieminen  1997      1:29.61        2:46.09   
  Emma Räikkönen  1997      1:15.02        4:01.11   
  Enni Toiviainen  1997      1:07.57        5:08.68   
                     
 
Laji 2, 4X100m SKUV P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994  455          4:29.59   
  Lahden Uimaseura                   
  Niko Pankka  1995      1:04.42        1:04.42   
  Olli Kokko  1994      1:11.28        2:15.70   
  Jeremias Kuivalainen  1996      1:11.42        3:27.12   
  Roope Penttinen  1995      1:02.47        4:29.59   
                     
 
Laji 3, 800m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    549  1:10.96  2:27.67  3:43.99  5:00.56  10:03.32   
  Lahden Uimaseura        6:16.19  7:32.35  8:48.12       
                     
Netta Hämäläinen  1997    541  1:11.08  2:28.28  3:45.23  5:02.12  10:06.34   
  Lahden Uimaseura        6:18.83  7:36.04  8:52.76       
                     
10  Heidi Virtanen  1997    496  1:13.59  2:32.42  3:52.04  5:11.01  10:24.16   
  Lahden Uimaseura        6:28.88  7:47.89  9:07.37       
                     
11  Tiia Nieminen  1997    475  1:13.49  2:33.36  3:55.10  5:15.67  10:33.34   
  Lahden Uimaseura        6:35.96  7:55.94  9:15.73       
                     
12  Alina Josephson  1997    468  1:14.16  2:34.16  3:55.20  5:15.91  10:36.26   
  Lahden Uimaseura        6:35.88  7:56.18  9:16.92       
                     
15  Anna Mäkelä  1997    456  1:13.32  2:34.19  3:55.25  5:17.22  10:41.88   
  Lahden Uimaseura        6:39.65  8:01.54  9:22.78       
                     
 
Laji 3, 800m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Viliina Vekkeli  1996    564  1:09.00  2:23.97  3:40.09  4:56.39  9:58.12   
  Lahden Uimaseura        6:13.02  7:28.32  8:40.61       
                     
 
Laji 3, 800m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Essi Marola  1995  593  1:07.63  2:21.40  3:35.57  4:50.99  9:48.01   
  Lahden Uimaseura        6:05.42  7:20.63  8:35.73       
                     
 
Laji 4, 800m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
12  Andreas Niemi  1996    429  1:08.74  2:24.66  3:40.81  4:57.64  9:59.67   
  Lahden Uimaseura        6:13.83  7:30.72  8:46.87       
                     
 
Laji 4, 800m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
11  Roope Penttinen  1995    427  1:05.87  2:20.01  3:35.30  4:51.79  10:00.49   
  Lahden Uimaseura        6:09.17  7:27.55  8:44.66       
                     
 
Laji 5, 200m SKU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    485  1:17.04        2:40.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Tiia Nieminen  1997    432  1:20.06        2:46.91   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Enni Toiviainen  1997    431  1:17.61        2:47.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Netta Hämäläinen  1997    403  1:20.08        2:50.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Anna Mäkelä  1997    398  1:22.88        2:51.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Taika Koponen  1997              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 5, 200m SKU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    527  1:14.03        2:36.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 200m SKU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
17  Vera Viitasuo  1995    422  1:24.28        2:48.24   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Anna Levonen  1995    418  1:25.00        2:48.72   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 6, 100m SU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andreas Niemi  1996    372          1:12.24   
  Lahden Uimaseura                   
Jeremias Kuivalainen  1996    364          1:12.75   
  Lahden Uimaseura                   
13  Aleksi Mattila  1996    328          1:15.33   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 100m SU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    551          1:03.36   
  Lahden Uimaseura                   
24  Roope Penttinen  1995    326          1:15.43   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 100m PU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emma Räikkönen  1997    400          1:16.08   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    392          1:16.62   
  Lahden Uimaseura                   
11  Saima Laakso  1997    375          1:17.77   
  Lahden Uimaseura                   
12  Alina Josephson  1997    365          1:18.44   
  Lahden Uimaseura                   
14  Netta Hämäläinen  1997    355          1:19.19   
  Lahden Uimaseura                   
23  Anna Mäkelä  1997    301          1:23.64   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 100m PU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    497          1:10.76   
  Lahden Uimaseura                   
Vaula Vekkeli  1996    464          1:12.43   
  Lahden Uimaseura                   
16  Alena Mokicheva  1996    386          1:17.00   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 200m PU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksi Mattila  1996    286  1:19.04        2:49.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m SU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Virtanen  1997    481  1:17.67        2:39.32   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997    431  1:19.48        2:45.24   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Saima Laakso  1997    421  1:20.65        2:46.52   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Taika Koponen  1997    401  1:22.50        2:49.31   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m SU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    524  1:13.83        2:34.84   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 4X50m SKUV 2T/2P T15/P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 2T+2P  1994              2:00.19   
  Lahden Uimaseura                   
  Niko Pankka  1995      29.38        29.38   
  Olli Kokko  1994      31.75        1:01.13   
  Viliina Vekkeli  1996                 
  Essi Marola  1995      2:00.19        2:00.19   
                     
 
Laji 11, 200m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
15  Andreas Niemi  1996    402  1:06.93        2:18.26   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Jeremias Kuivalainen  1996    392  1:07.82        2:19.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 200m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    463  1:03.02        2:11.85   
  Lahden Uimaseura                   
                     
19  Roope Penttinen  1995    394  1:06.25        2:19.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 200m RU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
16  Tiia Nieminen  1997    384  1:32.53        3:12.79   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Taika Koponen  1997    380  1:32.78        3:13.43   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 200m RU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    483  1:26.41        2:58.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Anna Levonen  1995    404  1:32.30        3:09.52   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 13, 400m SKU P14, P15, P16, Loppukilpailut 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    517  1:08.40  2:25.32  3:52.36    5:03.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 14, 100m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Enni Toiviainen  1997    496          1:05.78   
  Lahden Uimaseura                   
14  Saima Laakso  1997    458          1:07.55   
  Lahden Uimaseura                   
16  Heidi Virtanen  1997    444          1:08.23   
  Lahden Uimaseura                   
30  Anna Mäkelä  1997    411          1:10.01   
  Lahden Uimaseura                   
43  Emma Räikkönen  1997    372          1:12.39   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 14, 100m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    578          1:02.50   
  Lahden Uimaseura                   
Viliina Vekkeli  1996    565          1:02.97   
  Lahden Uimaseura                   
21  Alena Mokicheva  1996    464          1:07.28   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 14, 100m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
13  Essi Marola  1995    538          1:04.02   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 100m RU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
17  Andreas Niemi  1996    349          1:23.18   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 100m RU P14, P15, P16, Loppukilpailut 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    508          1:13.42   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 16, 4X100m VU T15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1995    572          4:15.10   
  Lahden Uimaseura                   
  Enni Toiviainen  1997      1:05.47        1:05.47   
  Vaula Vekkeli  1996      1:03.77        2:09.24   
  Viliina Vekkeli  1996      1:03.41        3:12.65   
  Essi Marola  1995      1:02.45        4:15.10   
                     
10  Laus 2  1995    482          4:30.11   
  Lahden Uimaseura                   
  Josefiina Ala-Seppälä  1997      1:06.75        1:06.75   
  Alena Mokicheva  1996      1:08.00        2:14.75   
  Alina Josephson  1997      1:08.61        3:23.36   
  Netta Hämäläinen  1997      1:06.75        4:30.11   
                     
 
Laji 17, 200m SKU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksi Mattila  1996    358  1:14.93        2:40.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 17, 200m SKU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Roope Penttinen  1995    407  1:11.15        2:33.98   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 17, 200m SKU P14, P15, P16, Loppukilpailut 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    520  1:06.75        2:21.92   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 18, 100m SU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Virtanen  1997    467          1:14.89   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    428          1:17.10   
  Lahden Uimaseura                   
10  Saima Laakso  1997    422          1:17.50   
  Lahden Uimaseura                   
13  Taika Koponen  1997    391          1:19.51   
  Lahden Uimaseura                   
19  Emma Räikkönen  1997    369          1:21.03   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 18, 100m SU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    536          1:11.54   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 19, 100m PU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksi Mattila  1996              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.2 Käsien palautus veden alla               
Jeremias Kuivalainen  1996              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 19, 100m PU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    476          1:03.82   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 20, 200m PU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    396  1:18.29        2:48.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Emma Räikkönen  1997    388  1:18.44        2:49.26   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Tiia Nieminen  1997    311  1:24.15        3:02.14   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Alina Josephson  1997    297  1:21.71        3:04.98   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Netta Hämäläinen  1997              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 20, 200m PU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Alena Mokicheva  1996    320  1:23.20        3:00.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 21, 200m SU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andreas Niemi  1996    377  1:16.52        2:34.96   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jeremias Kuivalainen  1996    348  1:20.05        2:39.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Aleksi Mattila  1996    323  1:21.16        2:43.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 21, 200m SU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    499  1:07.50        2:21.14   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 21, 200m SU P14, P15, P16, Loppukilpailut 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    476  1:09.17        2:23.39   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 22, 4X100m VU P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994    473          4:01.62   
  Lahden Uimaseura                   
  Jeremias Kuivalainen  1996      1:02.61        1:02.61   
  Roope Penttinen  1995      1:02.18        2:04.79   
  Niko Pankka  1995      59.28        3:04.07   
  Olli Kokko  1994      57.55        4:01.62   
                     
 
Laji 23, 200m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    537  1:08.47        2:19.02   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Netta Hämäläinen  1997    474  1:10.50        2:24.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Heidi Virtanen  1997    469  1:10.83        2:25.41   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Enni Toiviainen  1997    458  1:11.01        2:26.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Saima Laakso  1997    458  1:10.38        2:26.56   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Emma Räikkönen  1997    425  1:13.15        2:30.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
22  Taika Koponen  1997    421  1:12.51        2:30.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 23, 200m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    599  1:06.19        2:14.06   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Viliina Vekkeli  1996    519  1:08.13        2:20.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
26  Alena Mokicheva  1996    428  1:10.76        2:29.89   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 23, 200m VU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    547  1:06.51        2:18.17   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Anna Levonen  1995    449  1:12.52        2:27.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 24, 200m RU P14, P15, P16, Loppukilpailut 16 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    507  1:14.98        2:39.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 25, 400m SKU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    499  1:18.19  2:47.76  4:22.82    5:39.82   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Tiia Nieminen  1997    476  1:21.33  2:51.82  4:28.65    5:45.12   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997    468  1:21.12  2:49.89  4:29.66    5:47.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 25, 400m SKU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    562  1:16.07  2:44.51  4:17.23    5:26.49   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 26, 100m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    429          1:02.22   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 26, 100m VU P14, P15, P16, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Niko Pankka  1995    477          1:00.04   
  Lahden Uimaseura                   
32  Roope Penttinen  1995    414          1:02.96   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 27, 100m RU T13, T14, T15, Loppukilpailut 13 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
29  Anna Mäkelä  1997    340          1:32.30   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 27, 100m RU T13, T14, T15, Loppukilpailut 14 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    504          1:20.96   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 27, 100m RU T13, T14, T15, Loppukilpailut 15 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    506          1:20.90   
  Lahden Uimaseura                   
19  Anna Levonen  1995    377          1:29.21   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 28, 4X50m VU 2T/2P T15/P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 2T+2P  1994              1:51.45   
  Lahden Uimaseura                   
  Niko Pankka  1995      26.90        26.90   
  Enni Toiviainen  1997      30.44        57.34   
  Essi Marola  1995                 
  Olli Kokko  1994      1:51.45        1:51.45   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.00  Tulostuspäivämäärä  05 heinäkuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  13:14