Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  JD 7 Testikilpailu    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  17:46   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2011         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Manu Hännikäinen  2003  Lahden Uimaseura            1:00.25   
Julia Romo  2003  Lahden Uimaseura            1:18.97   
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aaro Hämäläinen  2002  Lahden Uimaseura            52.60   
Antti Leppänen  2002  Lahden Uimaseura            53.23   
Jemilia Haapakoski  2002  Lahden Uimaseura            54.68   
Roni Vilen  2002  Lahden Uimaseura            55.87   
Jenna Kallio  2002  Lahden Uimaseura            56.50   
Eetu Koskinen  2002  Lahden Uimaseura            1:00.39   
Linda Merimaa  2002  Lahden Uimaseura            1:00.84   
Roope Tsutsunen  2002  Lahden Uimaseura            1:01.45   
Otto Hoffren  2002  Lahden Uimaseura            1:03.74   
10  Ella Mattila  2002  Lahden Uimaseura            1:07.92   
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joonas Mustonen  2001  Lahden Uimaseura            52.58   
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tiia Peltonen  2000  Lahden Uimaseura            47.56   
Carita Päärilä  2000  Lahden Uimaseura            50.69   
                     
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julia Romo  2003  Lahden Uimaseura            32.03   
                     
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aaro Hämäläinen  2002  Lahden Uimaseura            27.62   
Jemilia Haapakoski  2002  Lahden Uimaseura            28.54   
Jenna Kallio  2002  Lahden Uimaseura            28.96   
Linda Merimaa  2002  Lahden Uimaseura            29.65   
Eetu Koskinen  2002  Lahden Uimaseura            30.21   
Roope Tsutsunen  2002  Lahden Uimaseura            32.32   
Ella Mattila  2002  Lahden Uimaseura            34.51   
                     
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joonas Mustonen  2001  Lahden Uimaseura            27.89   
                     
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Carita Päärilä  2000  Lahden Uimaseura            24.07   
Tiia Peltonen  2000  Lahden Uimaseura            26.33   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  17:46