Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  LaUS Juniori Divari harjoitus    Tulostuspäivämäärä  01 lokakuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  20:10   
  Järjestäjä  Lahden uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  2010-10-01         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Uuttu  2001              24.16   
  Lahden Uimaseura                   
Aino Manninen  2001              24.64   
  Lahden Uimaseura                   
Ida Nurminen  2001              25.45   
  Lahden Uimaseura                   
Kiia Kemppainen  2001              25.72   
  Lahden Uimaseura                   
Nita Rautio  2001              26.04   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Rauhamäki  2002              27.02   
  Lahden Uimaseura                   
Aaron Virtanen  2001              31.40   
  Lahden Uimaseura                   
Karoliina Kapanen  2002              35.55   
  Lahden Uimaseura                   
Anita Durmanova  2002              37.61   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Puustinen  2000              22.59   
  Lahden Uimaseura                   
Mandi Joona  2000              26.93   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Miika Ruolahti  1999              21.56   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenna Aaltonen  1999              53.68   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 12 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jaakko Mäkelä  1998              37.46   
  Lahden Uimaseura                   
Jenna Jokela  1998              39.85   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Uuttu  2001              27.44   
  Lahden Uimaseura                   
Ida Nurminen  2001              29.09   
  Lahden Uimaseura                   
Anita Durmanova  2002              31.08   
  Lahden Uimaseura                   
Nita Rautio  2001              31.17   
  Lahden Uimaseura                   
Karoliina Kapanen  2002              32.45   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Rauhamäki  2002              33.27   
  Lahden Uimaseura                   
Aaron Virtanen  2001              37.39   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 10 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mandi Joona  2000              29.85   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Seka, Loppukilpailut 11 v 
 
Sij.  Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Miika Ruolahti  1999              29.30   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.00  Tulostuspäivämäärä  01 lokakuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  20:10