Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  LaUS GP2 2010-2011    Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Orimattila    Tulostusaika  21:29   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 lokakuu 2010         
 
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    464          9:49.50   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    422          10:08.10   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    355          10:44.24   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    342          10:52.74   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    334          10:57.32   
  Lahden Uimaseura                   
Jere Turunen  1997    317          11:08.85   
  Lahden Uimaseura                   
Jussi Haara  1998    250          12:04.08   
  Lahden Uimaseura                   
Miika Laine  1998    238          12:15.96   
  Lahden Uimaseura                   
Iiro Helminen  1998    203          12:56.23   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roope Penttinen  1995    492          9:37.92   
  Lahden Uimaseura                   
Jeremias Kuivalainen  1996    473          9:45.47   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Mattila  1996    458          9:51.86   
  Lahden Uimaseura                   
Vladislav Vorobiev  1996    434          10:02.73   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    528          10:05.29   
  Lahden Uimaseura                   
Heidi Virtanen  1997    520          10:08.27   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Mäkelä  1997    502          10:15.54   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    500          10:16.58   
  Lahden Uimaseura                   
Alina Josephson  1997    498          10:17.32   
  Lahden Uimaseura                   
Tiia Nieminen  1997    485          10:22.65   
  Lahden Uimaseura                   
Taika Koponen  1997    441          10:42.97   
  Lahden Uimaseura                   
Riikka Haakana  1998    432          10:47.16   
  Lahden Uimaseura                   
Iina Kokko  1998    382          11:14.04   
  Lahden Uimaseura                   
10  Rita Mäki-Puhtila  1998    363          11:26.03   
  Lahden Uimaseura                   
11  Sanni Ikonen  1998    357          11:29.79   
  Lahden Uimaseura                   
12  Lotta Raiski  1998    320          11:55.69   
  Lahden Uimaseura                   
13  Iisa Valkonen  1998    284          12:24.74   
  Lahden Uimaseura                   
14  Noora Lahti  1998    283          12:25.35   
  Lahden Uimaseura                   
15  Julia Tommola  1998    276          12:31.66   
  Lahden Uimaseura                   
16  Veera Kajander  1998    242          13:04.92   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Levonen  1995    555          9:55.23   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    552          9:56.37   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    547          9:58.15   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    501          10:15.89   
  Lahden Uimaseura                   
Annika Ketola  1996    464          10:32.00   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenni Rinteelä  1994    486          10:22.17   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    466          10:30.89   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    199          1:18.81   
  Lahden Uimaseura                   
Väinö Koponen  2001    194          1:19.54   
  Lahden Uimaseura                   
Timi Pernanen  2001    171          1:22.97   
  Lahden Uimaseura                   
Elmo Kallio  2001    110          1:36.17   
  Lahden Uimaseura                   
Harry Zimmermann  2001    103          1:38.28   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Pennanen  2001    93          1:41.55   
  Lahden Uimaseura                   
Walid Chouili  2001    86          1:44.11   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Helminen  2001    63          1:55.91   
  Lahden Uimaseura                   
Perttu Somero  2001    58          1:59.21   
  Lahden Uimaseura                   
10  Jasu Ovaskainen  2002    55          2:01.43   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Eetu Pekkanen  2000    83          1:45.73   
  Lahden Uimaseura                   
Tino Kuokkanen  1999    80          1:46.93   
  Lahden Uimaseura                   
Anton Rezin  2000    75          1:49.30   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Raakel Bärlund  2001    253          1:22.49   
  Lahden Uimaseura                   
Senni Ovaskainen  2001    138          1:41.02   
  Lahden Uimaseura                   
Rosa Kakko  2001    83          1:59.69   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joanna Kekkonen  2000    98          1:53.14   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    342          5:09.11   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Somero  1999    220          5:57.79   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    185          6:19.33   
  Lahden Uimaseura                   
Tuomas Rauhala  1999    164          6:34.75   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    158          6:39.71   
  Lahden Uimaseura                   
Ivan Mazanikov  1999    156          6:41.22   
  Lahden Uimaseura                   
Ville Nikkari  2000    120          7:18.30   
  Lahden Uimaseura                   
Valtteri Raiski  2000    76          8:30.67   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    387          5:27.05   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    379          5:29.29   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    376          5:30.22   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Turunen  1999    254          6:16.05   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000    224          6:32.24   
  Lahden Uimaseura                   
Ronja Kakkonen  1999    216          6:36.91   
  Lahden Uimaseura                   
Pinja Ravi  2000    211          6:39.94   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Saarikko  2000    201          6:46.90   
  Lahden Uimaseura                   
Aino Hämäläinen  2000    187          6:56.69   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elena Marola  2000    182          7:00.76   
  Lahden Uimaseura                   
11  Justiina Mattila  2000    168          7:11.41   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.22  Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:29