Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Sprintti 2010    Tulostuspäivämäärä  05 joulukuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  18:49   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  05 joulukuu 2010         
Laji 1 N 50m PU 10 v
Laji 1 N 50m PU 12 v
Laji 1 N 50m PU 14 v
Laji 1 N 50m PU 16 v
Laji 1 N 50m PU
Laji 2 M 50m PU 10 v
Laji 2 M 50m PU 12 v
Laji 2 M 50m PU 14 v
Laji 2 M 50m PU 16 v
Laji 2 M 50m PU
Laji 3 N 50m SU 10 v
Laji 3 N 50m SU 12 v
Laji 3 N 50m SU 14 v
Laji 3 N 50m SU 16 v
Laji 4 M 50m SU 10 v
Laji 4 M 50m SU 12 v
Laji 4 M 50m SU 14 v
Laji 4 M 50m SU 16 v
Laji 4 M 50m SU
Laji 5 N 50m RU 10 v
Laji 5 N 50m RU 12 v
Laji 5 N 50m RU 14 v
Laji 5 N 50m RU 16 v
Laji 6 M 50m RU 10 v
Laji 6 M 50m RU 12 v
Laji 6 M 50m RU 14 v
Laji 6 M 50m RU 16 v
Laji 6 M 50m RU
Laji 7 N 50m VU 10 v
Laji 7 N 50m VU 12 v
Laji 7 N 50m VU 14 v
Laji 7 N 50m VU 16 v
Laji 7 N 50m VU
Laji 8 M 50m VU 10 v
Laji 8 M 50m VU 12 v
Laji 8 M 50m VU 14 v
Laji 8 M 50m VU 16 v
Laji 8 M 50m VU
 
 
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Jacobson  2000    277          38.92   
  Helsingfors Simsällskap                   
Olivia Hellsten  2000    259          39.76   
  Helsingfors Simsällskap                   
Essi-Maria Lillman  2000    236          41.01   
  Lahden Uimaseura                   
Raakel Bärlund  2001    225          41.69   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000    193          43.90   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mila Pelttari  1998    361          35.62   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Melek Ayarci  1999    353          35.87   
  Lahden Uimaseura                   
Sanni Ikonen  1998    326          36.83   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    317          37.19   
  Lahden Uimaseura                   
Vilma Havo  1999    310          37.46   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    620          29.74   
  Lahden Uimaseura                   
Vaula Vekkeli  1996    530          31.34   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    496          32.03   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    470          32.61   
  Lahden Uimaseura                   
Josefiina Ala-Seppälä  1997    428          33.64   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mona Halonen  1994    637          29.47   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    522          31.50   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    518          31.57   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    497          32.02   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    482          32.34   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melina Heikkinen  1993    718          28.32   
  Heinolan Isku                   
Anu Lehtinen  1990    597          30.11   
  Lahden Uimaseura                   
Elli Törmä  1993    569          30.60   
  Keravan Uimarit                   
Lotta Nurminen  1985    520          31.53   
  Heinolan Isku                   
Maria Ripatti  1987    517          31.60   
  Järvenpään Uintiklubi                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    228          36.81   
  Lahden Uimaseura                   
Denis Pushkin  2000    193          38.95   
  Dolphin Spb                   
Kaius Karvo  2000    149          42.43   
  Helsingfors Simsällskap                   
Firas El-Idi  2001    148          42.53   
  Lahden Uimaseura                   
Timi Pernanen  2001    97          48.90   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jani Kemppi  1998    292          33.90   
  Vuoksen Uimaseura                   
Sampo Jokinen  1998    274          34.65   
  Helsingfors Simsällskap                   
Alex Nieminen  1999    255          35.47   
  Lahden Uimaseura                   
Leevi Kinnunen  1998    245          35.96   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    218          37.37   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    424          29.94   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Mattila  1996    424          29.96   
  Lahden Uimaseura                   
Panu Sipilä  1996    351          31.90   
  Kouvolan Uimarit                   
Santeri Jokinen  1996    349          31.95   
  Helsingfors Simsällskap                   
Kasper Jämsä  1997    318          32.96   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    576          27.05   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Pankka  1995    544          27.57   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    509          28.18   
  Lahden Uimaseura                   
Tatu Vihro  1994    375          31.20   
  Keravan Uimarit                   
Teemu Karhu  1995    364          31.51   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: Mad Wave 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Tirroniemi  1986    625          26.32   
  Helsingfors Simsällskap                   
Niko Korhonen  1993    599          26.69   
  Lahden Uimaseura                   
Lauri von Pfaler  1992    598          26.70   
  Helsingfors Simsällskap                   
Juuso Turtiainen  1989    522          27.95   
  Helsingfors Simsällskap                   
Tatu Peltonen  1989    501          28.32   
  Jämsänkosken Jyry                   
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    294          40.09   
  Lahden Uimaseura                   
Olivia Hellsten  2000    290          40.27   
  Helsingfors Simsällskap                   
Wilma Jacobson  2000    262          41.65   
  Helsingfors Simsällskap                   
Saara Lehtonen  2000    235          43.17   
  Helsingfors Simsällskap                   
Pia Peräjoki  2000              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    381          36.77   
  Lahden Uimaseura                   
Iina Kokko  1998    378          36.87   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    342          38.12   
  Lahden Uimaseura                   
Emma Janhonen  1998    324          38.81   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Julia Bruneau  1999    314          39.20   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Virtanen  1997    502          33.54   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    501          33.55   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    500          33.58   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Mäkelä  1997    475          34.15   
  Lahden Uimaseura                   
Vaula Vekkeli  1996              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mona Halonen  1994    608          31.45   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    561          32.32   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    487          33.88   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    480          34.03   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Nokelainen  1994    448          34.83   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Denis Pushkin  2000    191          40.22   
  Dolphin Spb                   
Firas El-Idi  2001    187          40.56   
  Lahden Uimaseura                   
Niki Karlsson  2000    138          44.88   
  Helsingfors Simsällskap                   
Elias Herlevi  2000    130          45.73   
  Helsingfors Simsällskap                   
Kaius Karvo  2000    121          46.89   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Leevi Kinnunen  1998    270          35.85   
  Lahden Uimaseura                   
Kaarlo Seppänen  1999    260          36.30   
  Helsingfors Simsällskap                   
Sampo Jokinen  1998    244          37.09   
  Helsingfors Simsällskap                   
Atte Somero  1999    173          41.64   
  Lahden Uimaseura                   
Valtteri Hämäläinen  1998              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    439          30.51   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Mattila  1996    374          32.18   
  Lahden Uimaseura                   
Kasper Jämsä  1997    328          33.62   
  Lahden Uimaseura                   
Tomas Munck  1997    246          36.99   
  Helsingfors Simsällskap                   
Santeri Jokinen  1996              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    566          28.02   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Pankka  1995    555          28.21   
  Lahden Uimaseura                   
Tatu Vihro  1994    338          33.27   
  Keravan Uimarit                   
Petteri Kokko  1995    265          36.09   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
Teemu Karhu  1995    232          37.70   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: BELINDOS OY 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Tirroniemi  1986    536          28.54   
  Helsingfors Simsällskap                   
Lauri von Pfaler  1992    518          28.86   
  Helsingfors Simsällskap                   
Niko Korhonen  1993    469          29.83   
  Lahden Uimaseura                   
Juska Nyberg  1993    348          32.94   
  Heinolan Isku                   
Aaro Karola  1993    331          33.50   
  Keravan Uimarit                   
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Jacobson  2000    315          44.06   
  Helsingfors Simsällskap                   
Ella Aalto  2000    304          44.58   
  Cetus                   
Elina Öster  2000    296          44.98   
  Helsingfors Simsällskap                   
Essi-Maria Lillman  2000    290          45.27   
  Lahden Uimaseura                   
Olivia Hellsten  2000    265          46.67   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    455          38.96   
  Lahden Uimaseura                   
Mila Pelttari  1998    414          40.20   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Moona Koski  1999    399          40.71   
  Vuoksen Uimaseura                   
Vilma Havo  1999    385          41.19   
  Helsingfors Simsällskap                   
Emma Janhonen  1998    353          42.40   
  Järvenpään Uintiklubi                   
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    674          34.19   
  Lahden Uimaseura                   
Emma Långström  1997    480          38.28   
  Helsingfors Simsällskap                   
Josefiina Ala-Seppälä  1997    448          39.17   
  Lahden Uimaseura                   
Taika Koponen  1997    441          39.37   
  Lahden Uimaseura                   
Tiia Nieminen  1997    436          39.53   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    595          35.64   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    540          36.80   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    529          37.06   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Levonen  1995    473          38.47   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    396          40.81   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    204          44.86   
  Lahden Uimaseura                   
Firas El-Idi  2001    175          47.18   
  Lahden Uimaseura                   
Denis Pushkin  2000    164          48.28   
  Dolphin Spb                   
Elmo Kallio  2001    146          50.16   
  Lahden Uimaseura                   
Saku Romo  2000    130          52.10   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sampo Jokinen  1998    387          36.24   
  Helsingfors Simsällskap                   
Alex Nieminen  1999    269          40.91   
  Lahden Uimaseura                   
Juhani Virkkala  1998    250          41.91   
  Helsingfors Simsällskap                   
Jami Kuosmanen  1998    228          43.25   
  Lahden Uimaseura                   
Miika Laine  1998    209          44.48   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    415          35.40   
  Lahden Uimaseura                   
Santeri Jokinen  1996    383          36.37   
  Helsingfors Simsällskap                   
Aleksi Mattila  1996    329          38.27   
  Lahden Uimaseura                   
Kasper Jämsä  1997    318          38.69   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    312          38.92   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    555          32.13   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Pankka  1995    502          33.22   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    475          33.84   
  Lahden Uimaseura                   
Joonas Ikonen  1995    394          36.04   
  Lahden Uimaseura                   
Petteri Kokko  1995    307          39.17   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: WIPAK 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Tirroniemi  1986    617          31.03   
  Helsingfors Simsällskap                   
Ville Kotikuusi  1991    616          31.04   
  Kouvolan Uimarit                   
Niko Korhonen  1993    566          31.92   
  Lahden Uimaseura                   
Lauri von Pfaler  1992    554          32.15   
  Helsingfors Simsällskap                   
Tatu Peltonen  1989    474          33.87   
  Jämsänkosken Jyry                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Jacobson  2000    350          33.75   
  Helsingfors Simsällskap                   
Ella Saarikko  2000    322          34.68   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Aalto  2000    308          35.20   
  Cetus                   
Olivia Hellsten  2000    290          35.93   
  Helsingfors Simsällskap                   
Roosa Penttinen  2000    288          36.01   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    412          31.96   
  Lahden Uimaseura                   
Iina Kokko  1998    397          32.35   
  Lahden Uimaseura                   
Emilia Naumanen  1998    395          32.42   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Riikka Haakana  1998    375          32.98   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998    361          33.41   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996    595          28.27   
  Lahden Uimaseura                   
Enni Toiviainen  1997    541          29.18   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    535          29.29   
  Lahden Uimaseura                   
Laura Oesch  1997    473          30.51   
  Helsingfors Simsällskap                   
Josefiina Ala-Seppälä  1997    472          30.54   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Mona Halonen  1994    573          28.63   
  Lahden Uimaseura                   
Essi Marola  1995    565          28.76   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    549          29.05   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    537          29.25   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    496          30.04   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melina Heikkinen  1993    674          27.12   
  Heinolan Isku                   
Sanna Linko  1992    617          27.94   
  Helsingfors Simsällskap                   
Anu Lehtinen  1990    574          28.61   
  Lahden Uimaseura                   
Maria Ripatti  1987    561          28.83   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Minna Valkeavirta  1992    506          29.85   
  Heinolan Isku                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    219          34.59   
  Lahden Uimaseura                   
Elias Herlevi  2000    190          36.30   
  Helsingfors Simsällskap                   
Denis Pushkin  2000    176          37.25   
  Dolphin Spb                   
Timi Pernanen  2001    173          37.44   
  Lahden Uimaseura                   
Henrik Kuhlefelt  2000    160          38.44   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jani Kemppi  1998    332          30.13   
  Vuoksen Uimaseura                   
Sampo Jokinen  1998    327          30.29   
  Helsingfors Simsällskap                   
Juhani Virkkala  1998    298          31.22   
  Helsingfors Simsällskap                   
Alex Nieminen  1999    289          31.56   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    244          33.39   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    489          26.48   
  Lahden Uimaseura                   
Panu Sipilä  1996    415          27.96   
  Kouvolan Uimarit                   
Aleksi Mattila  1996    384          28.71   
  Lahden Uimaseura                   
Santeri Jokinen  1996    369          29.08   
  Helsingfors Simsällskap                   
Daniel Zimmermann  1997    333          30.09   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    548          25.49   
  Lahden Uimaseura                   
Niko Pankka  1995    513          26.06   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    510          26.11   
  Lahden Uimaseura                   
Tatu Vihro  1994    426          27.73   
  Keravan Uimarit                   
Petja Vaittinen  1995    345          29.74   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Sponsori: EIRI kuva 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Tirroniemi  1986    701          23.48   
  Helsingfors Simsällskap                   
Niko Korhonen  1993    572          25.13   
  Lahden Uimaseura                   
Juuso Turtiainen  1989    550          25.46   
  Helsingfors Simsällskap                   
Tatu Peltonen  1989    518          25.97   
  Jämsänkosken Jyry                   
Lauri von Pfaler  1992    486          26.54   
  Helsingfors Simsällskap                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  05 joulukuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:49