Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Pisteiden kanssa, ilman väliaikoja 
 
  Kilpailu  SyysTYRskyt    Tulostuspäivämäärä  16 lokakuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  20:44   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 lokakuu 2010         
 
 
Laji 1, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    575          9:48.52   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    559          9:54.08   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    535          10:02.83   
  Lahden Uimaseura                   
10  Jenni Rinteelä  1994    506          10:14.16   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Senni Ovaskainen  2001    192          41.23   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    210          35.11   
  Lahden Uimaseura                   
Väinö Koponen  2001    201          35.64   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    429          1:09.20   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    365          1:13.07   
  Lahden Uimaseura                   
Kiia Forss  1999    307          1:17.37   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Turunen  1999    225          1:25.84   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000    223          1:26.05   
  Lahden Uimaseura                   
Ronja Kakkonen  1999    210          1:27.87   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elena Marola  2000    204          1:28.69   
  Lahden Uimaseura                   
12  Pinja Ravi  2000    201          1:29.10   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Bruneau  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Viivi Kajander  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    273          1:10.96   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Somero  1999    229          1:15.23   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    193          1:19.73   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999    186          1:20.72   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    148          1:27.05   
  Lahden Uimaseura                   
Tuomas Rauhala  1999    142          1:28.24   
  Lahden Uimaseura                   
10  Patrik Suslov  1999    130          1:30.92   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Senni Ovaskainen  2001    180          47.24   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 10, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    174          41.54   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aada Kuiri  1999    324          1:22.93   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    317          1:23.56   
  Lahden Uimaseura                   
Essi-Maria Lillman  2000    287          1:26.39   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elena Marola  2000    137          1:50.59   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 12, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    167          1:30.72   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Somero  1999    166          1:30.86   
  Lahden Uimaseura                   
Tuomas Rauhala  1999    107          1:45.33   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 13, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    371          1:19.31   
  Lahden Uimaseura                   
Sanni Ikonen  1998    314          1:23.85   
  Lahden Uimaseura                   
14  Iisa Valkonen  1998    233          1:32.62   
  Lahden Uimaseura                   
23  Veera Kajander  1998    170          1:42.83   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 14, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    327          1:12.53   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    296          1:14.96   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    277          1:16.64   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    215          1:23.44   
  Lahden Uimaseura                   
10  Jere Turunen  1997    208          1:24.37   
  Lahden Uimaseura                   
11  Jussi Haara  1998    178          1:28.80   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Meri Vainio  1994    431          1:15.40   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    431          1:15.43   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    445          1:05.41   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    369          1:09.67   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 17, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
12  Raakel Bärlund  2001    253          1:33.79   
  Lahden Uimaseura                   
16  Roosa Penttinen  2000    226          1:37.49   
  Lahden Uimaseura                   
Viivi Kajander  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Essi-Maria Lillman  2000              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
 
Laji 18, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    184          1:31.56   
  Lahden Uimaseura                   
Iiro Helminen  1998    137          1:40.99   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    131          1:42.46   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 19, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    562          2:34.37   
  Lahden Uimaseura                   
Jenni Rinteelä  1994    526          2:37.83   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    518          2:38.65   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Levonen  1995    500          2:40.51   
  Lahden Uimaseura                   
Alina Josephson  1997    494          2:41.15   
  Lahden Uimaseura                   
Tiia Nieminen  1997    478          2:42.87   
  Lahden Uimaseura                   
10  Meri Vainio  1994    463          2:44.68   
  Lahden Uimaseura                   
12  Sanni Ikonen  1998    397          2:53.36   
  Lahden Uimaseura                   
14  Melek Ayarci  1999    373          2:56.89   
  Lahden Uimaseura                   
15  Riikka Haakana  1998    364          2:58.41   
  Lahden Uimaseura                   
17  Iina Kokko  1998    354          3:00.06   
  Lahden Uimaseura                   
19  Lotta Raiski  1998    320          3:06.18   
  Lahden Uimaseura                   
21  Iisa Valkonen  1998    264          3:18.55   
  Lahden Uimaseura                   
22  Noora Lahti  1998    207          3:35.17   
  Lahden Uimaseura                   
23  Veera Kajander  1998    174          3:48.35   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Bruneau  1999              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roope Penttinen  1995    441          2:28.62   
  Lahden Uimaseura                   
Jeremias Kuivalainen  1996    418          2:31.28   
  Lahden Uimaseura                   
13  Kasper Jämsä  1997    372          2:37.31   
  Lahden Uimaseura                   
16  Daniel Zimmermann  1997    332          2:43.36   
  Lahden Uimaseura                   
17  Remi Tolppala  1997    329          2:43.89   
  Lahden Uimaseura                   
18  Riku Soini  1997    328          2:43.98   
  Lahden Uimaseura                   
19  Jami Kuosmanen  1998    277          2:53.62   
  Lahden Uimaseura                   
20  Jere Turunen  1997    274          2:54.10   
  Lahden Uimaseura                   
22  Jussi Haara  1998    235          3:03.24   
  Lahden Uimaseura                   
Miika Laine  1998              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
 
Laji 21, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Senni Ovaskainen  2001    172          53.91   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 22, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    187          46.19   
  Lahden Uimaseura                   
Firas El-Idi  2001    176          47.16   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 23, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aada Kuiri  1999    334          1:33.31   
  Lahden Uimaseura                   
Essi-Maria Lillman  2000    267          1:40.49   
  Lahden Uimaseura                   
Kiia Forss  1999    224          1:46.55   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Turunen  1999    222          1:46.84   
  Lahden Uimaseura                   
Raakel Bärlund  2001    208          1:49.28   
  Lahden Uimaseura                   
11  Pinja Ravi  2000    181          1:54.31   
  Lahden Uimaseura                   
12  Ronja Kakkonen  1999    181          1:54.33   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 24, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    249          1:31.47   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Somero  1999    190          1:40.18   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    156          1:46.86   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999    140          1:50.97   
  Lahden Uimaseura                   
Patrik Suslov  1999    119          1:56.95   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 25, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tiia Nieminen  1997    426          1:26.03   
  Lahden Uimaseura                   
Alina Josephson  1997    414          1:26.80   
  Lahden Uimaseura                   
Lotta Raiski  1998    366          1:30.46   
  Lahden Uimaseura                   
13  Riikka Haakana  1998    282          1:38.66   
  Lahden Uimaseura                   
24  Noora Lahti  1998    157          1:59.95   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 26, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    301          1:25.87   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    296          1:26.41   
  Lahden Uimaseura                   
Miika Laine  1998    208          1:37.12   
  Lahden Uimaseura                   
Iiro Helminen  1998    123          1:55.72   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 27, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Levonen  1995    428          1:25.85   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emmi Marola  1995    509          31.76   
  Lahden Uimaseura                   
Meri Vainio  1994    451          33.08   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 30, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996    438          29.62   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.22  Tulostuspäivämäärä  16 lokakuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  20:44