Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Helauinnit 2011    Tulostuspäivämäärä  02 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Heinola    Tulostusaika  20:36   
  Järjestäjä  Heinolan Isku         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
14  Viivi Kajander  2000    190          42.39   
  Lahden Uimaseura                   
21  Aino Hämäläinen  2000    144          46.53   
  Lahden Uimaseura                   
24  Senni Ovaskainen  2001    109          50.97   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 3, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    451  38.86        1:21.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Atte Somero  1999    182  46.08        1:38.17   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Perttu Somero  2001    109  54.65        1:56.24   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    309  38.52        1:22.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997    264  40.96        1:26.74   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jasu Ovaskainen  2002    116          46.30   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rita Mäki-Puhtila  1998    359  39.43  1:25.79  2:16.20    2:55.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Julia Tommola  1998    273  43.89  1:35.53  2:28.54    3:12.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iina Kokko  1998              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    411  33.23  1:12.11  1:55.36    2:30.06   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997    315  35.64  1:18.70  2:06.69    2:43.86   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    417          38.55   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Samuli Halme  2000    122          50.93   
  Lahden Uimaseura                   
11  Jasu Ovaskainen  2002    107          53.18   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Hämäläinen  2000    205  44.57        1:33.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rita Mäki-Puhtila  1998    278  41.34        1:24.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Julia Tommola  1998    214  46.12        1:32.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    340  34.03        1:10.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 13, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    265  38.83        1:25.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 14, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    288  33.93        1:13.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997    227  36.53        1:19.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 15, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Senni Ovaskainen  2001    186  42.35        1:29.44   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 15, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    384  34.20        1:10.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Julia Tommola  1998    274  37.46        1:18.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Perttu Somero  2001    101  46.64        1:36.47   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Atte Somero  1999    232  35.18        1:13.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 17, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    353  39.59  1:22.46  2:06.85    2:50.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 19, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viivi Kajander  2000    229          38.01   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 20, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Samuli Halme  2000    142          38.88   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 21, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rita Mäki-Puhtila  1998    348  38.21        1:22.05   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  02 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  20:36