Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Märsky-uinnit 2011    Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  06:47   
  Järjestäjä  Helsingfors Simsällskap r.f.         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Korhonen  1993    641  28.30  58.33  1:28.51    1:58.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
25  Jeremias Kuivalainen  1996    459  28.89  1:03.32  1:37.71    2:12.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    592  30.37  1:04.42  1:39.82    2:14.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Alena Mokicheva  1996    540  31.11  1:05.30  1:42.86    2:18.74   
  Lahden Uimaseura                   
                     
28  Anna Levonen  1995    498  32.43  1:08.79  1:46.25    2:22.49   
  Lahden Uimaseura                   
                     
34  Noora Pannula  1993    474  32.80  1:09.37  1:47.72    2:24.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
58  Iisa Valkonen  1998    329  37.25  1:18.82  2:01.17    2:43.60   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
17  Roope Penttinen  1995    475  29.09        1:03.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
40  Kasper Jämsä  1997    328  33.25        1:12.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
17  Miia Kallio  1994    414  34.81        1:15.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Jenni Rinteelä  1994    411  33.99        1:15.37   
  Lahden Uimaseura                   
                     
23  Meri Vainio  1994    357  33.54        1:19.02   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    559  30.39        1:03.07   
  Lahden Uimaseura                   
                     
27  Remi Tolppala  1997    339  36.38        1:14.50   
  Lahden Uimaseura                   
                     
37  Daniel Zimmermann  1997    296  37.98        1:17.93   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 6, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Taika Koponen  1997    480  36.01        1:14.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Anna Mäkelä  1997    462  36.36        1:15.17   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iisa Valkonen  1998              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 7, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    608  31.83        1:09.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Roope Penttinen  1995    450  35.62        1:16.46   
  Lahden Uimaseura                   
                     
19  Jeremias Kuivalainen  1996    384  38.45        1:20.60   
  Lahden Uimaseura                   
                     
31  Riku Soini  1997    284  42.28        1:29.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
32  Daniel Zimmermann  1997    266  43.17        1:31.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 8, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Lehtinen  1990    640  34.47        1:14.78   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Vera Viitasuo  1995    507  37.65        1:20.84   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Noora Pannula  1993    486  38.39        1:21.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Anna Levonen  1995    442  39.73        1:24.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Sanni Ikonen  1998    433  40.82        1:25.16   
  Lahden Uimaseura                   
                     
29  Lotta Raiski  1998    388  42.48        1:28.36   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Korhonen  1993    659  26.09        53.90   
  Lahden Uimaseura                   
                     
62  Remi Tolppala  1997    381  31.08        1:04.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
71  Daniel Zimmermann  1997    343  32.03        1:07.01   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    605  29.64        1:01.55   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Alena Mokicheva  1996    529  31.17        1:04.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
33  Taika Koponen  1997    478  32.09        1:06.61   
  Lahden Uimaseura                   
                     
64  Iisa Valkonen  1998    323  36.61        1:15.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
12  Alexei Mokichev  1994    504  31.27  1:08.52  1:50.58    2:23.39   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Kasper Jämsä  1997    409  33.38  1:12.34  1:57.76    2:33.72   
  Lahden Uimaseura                   
                     
35  Riku Soini  1997    281  36.78  1:23.90  2:14.61    2:54.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997    529  32.34  1:12.68  2:00.35    2:36.00   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Vera Viitasuo  1995    512  34.32  1:16.22  2:01.17    2:37.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Jenni Rinteelä  1994    474  34.46  1:17.41  2:04.73    2:41.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
23  Anna Mäkelä  1997    436  36.17  1:18.27  2:07.65    2:46.33   
  Lahden Uimaseura                   
                     
31  Sanni Ikonen  1998    387  39.33  1:27.77  2:14.37    2:53.09   
  Lahden Uimaseura                   
                     
39  Lotta Raiski  1998    326  41.04  1:31.05  2:19.86    3:03.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 14, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Lehtinen  1990    535          30.88   
  Lahden Uimaseura                   
18  Mona Halonen  1994    476          32.11   
  Lahden Uimaseura                   
43  Miia Kallio  1994    376          34.72   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    545          29.43   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 16, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
19  Meri Vainio  1994    406          36.53   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 19, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Korhonen  1993    589          24.94   
  Lahden Uimaseura                   
19  Olli Kokko  1994    495          26.43   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 20, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Vaula Vekkeli  1996    530          29.32   
  Lahden Uimaseura                   
18  Mona Halonen  1994    498          29.93   
  Lahden Uimaseura                   
23  Josefiina Ala-Seppälä  1997    464          30.65   
  Lahden Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  13 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  06:47