Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XXIX Oskarin Uinnit    Tulostuspäivämäärä  19 maaliskuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  22:23   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  19 maaliskuu 2011         
 
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    281          39.48   
  Lahden Uimaseura                   
Raakel Bärlund  2001    219          42.90   
  Lahden Uimaseura                   
12  Viivi Kajander  2000    149          48.73   
  Lahden Uimaseura                   
13  Senni Ovaskainen  2001    149          48.77   
  Lahden Uimaseura                   
15  Pinja Ravi  2000    140          49.80   
  Lahden Uimaseura                   
18  Henna Suhonen  2000    119          52.54   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    386          35.52   
  Lahden Uimaseura                   
Melek Ayarci  1999    363          36.24   
  Lahden Uimaseura                   
10  Julia Bruneau  1999    334          37.27   
  Lahden Uimaseura                   
14  Riikka Haakana  1998    314          38.04   
  Lahden Uimaseura                   
17  Rita Mäki-Puhtila  1998    285          39.31   
  Lahden Uimaseura                   
19  Iisa Valkonen  1998    279          39.58   
  Lahden Uimaseura                   
27  Henna Turunen  1999    226          42.47   
  Lahden Uimaseura                   
28  Noora Lahti  1998    216          43.07   
  Lahden Uimaseura                   
31  Ronja Kakkonen  1999    205          43.83   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Lehtinen  1990    607          30.54   
  Lahden Uimaseura                   
15  Enni Toiviainen  1997    512          32.33   
  Lahden Uimaseura                   
21  Anna Mäkelä  1997    487          32.88   
  Lahden Uimaseura                   
25  Emmi Marola  1995    470          33.26   
  Lahden Uimaseura                   
30  Jenni Rinteelä  1994    447          33.83   
  Lahden Uimaseura                   
32  Miia Kallio  1994    439          34.02   
  Lahden Uimaseura                   
37  Emma Räikkönen  1997    422          34.49   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Nieminen  1999    268          36.19   
  Lahden Uimaseura                   
Väinö Koponen  2001    229          38.11   
  Lahden Uimaseura                   
Firas El-Idi  2001    195          40.25   
  Lahden Uimaseura                   
11  Atte Somero  1999    169          42.16   
  Lahden Uimaseura                   
17  Timi Pernanen  2001    130          46.03   
  Lahden Uimaseura                   
22  Elmo Kallio  2001    116          47.89   
  Lahden Uimaseura                   
26  Atte Pennanen  2001    90          52.11   
  Lahden Uimaseura                   
28  Tuomas Rauhala  1999    80          54.08   
  Lahden Uimaseura                   
31  Saku Romo  2000    56          1:00.88   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Remi Tolppala  1997    391          31.90   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    322          34.03   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Niko Korhonen  1993    616          27.42   
  Lahden Uimaseura                   
14  Niko Pankka  1995    592          27.79   
  Lahden Uimaseura                   
33  Jeremias Kuivalainen  1996    467          30.08   
  Lahden Uimaseura                   
36  Aleksi Mattila  1996    455          30.33   
  Lahden Uimaseura                   
43  Vladislav Vorobiev  1996    426          31.01   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella Saarikko  2000    315          35.57   
  Lahden Uimaseura                   
13  Joanna Kekkonen  2000    169          43.75   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Amanda Vilenius  1999    399          32.88   
  Lahden Uimaseura                   
14  Kiia Forss  1999    353          34.27   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    573          29.14   
  Lahden Uimaseura                   
34  Heidi Virtanen  1997    444          31.74   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andrei Durmanov  1999    255          33.87   
  Lahden Uimaseura                   
Patrik Suslov  1999    203          36.54   
  Lahden Uimaseura                   
Ivan Mazanikov  1999    199          36.81   
  Lahden Uimaseura                   
10  Veeti Koskinen  1999    198          36.84   
  Lahden Uimaseura                   
18  Niko Tikka  2000    164          39.26   
  Lahden Uimaseura                   
19  Erik Verbitski  1999    162          39.44   
  Lahden Uimaseura                   
24  Miika Ruolahti  1999    149          40.53   
  Lahden Uimaseura                   
32  Perttu Somero  2001    124          43.08   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniel Zimmermann  1997    357          30.30   
  Lahden Uimaseura                   
Leevi Kinnunen  1998    322          31.35   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
24  Jeremias Kuivalainen  1996    525          26.64   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    432  1:27.38        2:51.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Riikka Haakana  1998    417  1:24.40        2:53.99   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aada Kuiri  1999    406  1:23.00        2:55.51   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iina Kokko  1998    402  1:20.71        2:56.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Melek Ayarci  1999    399  1:21.77        2:56.47   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Julia Bruneau  1999    391  1:26.99        2:57.75   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Rita Mäki-Puhtila  1998    356  1:31.15        3:03.46   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Essi-Maria Lillman  2000    330  1:27.27        3:08.14   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Amanda Vilenius  1999    326  1:31.66        3:08.92   
  Lahden Uimaseura                   
                     
21  Lotta Raiski  1998    323  1:34.28        3:09.40   
  Lahden Uimaseura                   
                     
24  Raakel Bärlund  2001    313  1:31.78        3:11.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    561  1:15.71        2:37.56   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Essi Marola  1995    554  1:14.60        2:38.24   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Josefiina Ala-Seppälä  1997    540  1:16.50        2:39.64   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jenni Rinteelä  1994    538  1:16.38        2:39.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Taika Koponen  1997    520  1:17.03        2:41.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Anna Levonen  1995    519  1:20.20        2:41.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Enni Toiviainen  1997    519  1:15.50        2:41.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Alena Mokicheva  1996    518  1:15.98        2:41.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Alina Josephson  1997    502  1:16.10        2:43.51   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Saima Laakso  1997    497  1:15.74        2:44.10   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Meri Vainio  1994    495  1:15.81        2:44.31   
  Lahden Uimaseura                   
                     
18  Anna Mäkelä  1997    491  1:16.70        2:44.72   
  Lahden Uimaseura                   
                     
22  Tiia Nieminen  1997    444  1:21.35        2:50.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
23  Miia Kallio  1994    441  1:18.79        2:50.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    440  1:13.54        2:34.14   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jami Kuosmanen  1998    342  1:22.41        2:47.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alex Nieminen  1999    316  1:24.57        2:52.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Jere Turunen  1997    274  1:25.04        3:00.44   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Väinö Koponen  2001    257  1:29.02        3:04.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Atte Somero  1999    241  1:33.45        3:08.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Firas El-Idi  2001    229  1:32.05        3:11.57   
  Lahden Uimaseura                   
                     
25  Tuomas Rauhala  1999    133  1:49.21        3:49.62   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    573  1:06.10        2:21.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Vladislav Vorobiev  1996    495  1:10.22        2:28.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Aleksi Mattila  1996    446  1:11.46        2:33.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998    499          1:23.70   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    365          1:32.88   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998    330          1:36.00   
  Lahden Uimaseura                   
14  Kiia Forss  1999    284          1:40.94   
  Lahden Uimaseura                   
21  Henna Suhonen  2000    250          1:45.30   
  Lahden Uimaseura                   
22  Henna Turunen  1999    246          1:45.96   
  Lahden Uimaseura                   
26  Aino Hämäläinen  2000    244          1:46.17   
  Lahden Uimaseura                   
35  Noora Lahti  1998    197          1:54.15   
  Lahden Uimaseura                   
37  Joanna Kekkonen  2000    185          1:56.51   
  Lahden Uimaseura                   
40  Viivi Kajander  2000    148          2:05.37   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Lehtinen  1990    734          1:13.56   
  Lahden Uimaseura                   
15  Taika Koponen  1997    427          1:28.13   
  Lahden Uimaseura                   
19  Alina Josephson  1997    398          1:30.22   
  Lahden Uimaseura                   
23  Tiia Nieminen  1997    389          1:30.93   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 12, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    390          1:21.61   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    346          1:24.91   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    309          1:28.20   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    301          1:28.93   
  Lahden Uimaseura                   
11  Jere Turunen  1997    283          1:30.83   
  Lahden Uimaseura                   
12  Alex Nieminen  1999    262          1:33.19   
  Lahden Uimaseura                   
14  Veeti Koskinen  1999    224          1:38.16   
  Lahden Uimaseura                   
17  Väinö Koponen  2001    209          1:40.36   
  Lahden Uimaseura                   
19  Andrei Durmanov  1999    181          1:45.28   
  Lahden Uimaseura                   
25  Niko Tikka  2000    155          1:50.91   
  Lahden Uimaseura                   
26  Miika Ruolahti  1999    153          1:51.44   
  Lahden Uimaseura                   
27  Erik Verbitski  1999    152          1:51.74   
  Lahden Uimaseura                   
30  Iiro Helminen  1998    148          1:52.55   
  Lahden Uimaseura                   
31  Elmo Kallio  2001    146          1:53.09   
  Lahden Uimaseura                   
33  Saku Romo  2000    144          1:53.74   
  Lahden Uimaseura                   
38  Perttu Somero  2001    122          2:00.03   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 12, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Olli Kokko  1994    674          1:07.96   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 13, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Iina Kokko  1998    437          1:10.44   
  Lahden Uimaseura                   
Melek Ayarci  1999    434          1:10.57   
  Lahden Uimaseura                   
10  Iisa Valkonen  1998    388          1:13.27   
  Lahden Uimaseura                   
11  Amanda Vilenius  1999    365          1:14.75   
  Lahden Uimaseura                   
14  Julia Bruneau  1999    338          1:16.73   
  Lahden Uimaseura                   
16  Kiia Forss  1999    314          1:18.65   
  Lahden Uimaseura                   
17  Ella Saarikko  2000    312          1:18.80   
  Lahden Uimaseura                   
19  Raakel Bärlund  2001    302          1:19.65   
  Lahden Uimaseura                   
25  Noora Lahti  1998    284          1:21.33   
  Lahden Uimaseura                   
29  Henna Turunen  1999    268          1:22.85   
  Lahden Uimaseura                   
35  Ronja Kakkonen  1999    215          1:29.18   
  Lahden Uimaseura                   
45  Senni Ovaskainen  2001    178          1:34.93   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 13, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    675          1:00.93   
  Lahden Uimaseura                   
10  Emmi Marola  1995    584          1:03.94   
  Lahden Uimaseura                   
15  Mona Halonen  1994    555          1:05.03   
  Lahden Uimaseura                   
17  Enni Toiviainen  1997    551          1:05.17   
  Lahden Uimaseura                   
19  Jenni Rinteelä  1994    540          1:05.63   
  Lahden Uimaseura                   
21  Vera Viitasuo  1995    531          1:06.00   
  Lahden Uimaseura                   
22  Josefiina Ala-Seppälä  1997    530          1:06.04   
  Lahden Uimaseura                   
24  Anna Levonen  1995    524          1:06.29   
  Lahden Uimaseura                   
34  Emma Räikkönen  1997    454          1:09.55   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 14, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniel Zimmermann  1997    374          1:06.03   
  Lahden Uimaseura                   
Leevi Kinnunen  1998    357          1:07.05   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    347          1:07.69   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    344          1:07.87   
  Lahden Uimaseura                   
18  Atte Somero  1999    248          1:15.69   
  Lahden Uimaseura                   
19  Firas El-Idi  2001    239          1:16.68   
  Lahden Uimaseura                   
21  Andrei Durmanov  1999    228          1:17.83   
  Lahden Uimaseura                   
31  Timi Pernanen  2001    185          1:23.42   
  Lahden Uimaseura                   
33  Erik Verbitski  1999    173          1:25.42   
  Lahden Uimaseura                   
34  Patrik Suslov  1999    170          1:25.81   
  Lahden Uimaseura                   
36  Iiro Helminen  1998    161          1:27.50   
  Lahden Uimaseura                   
40  Tuomas Rauhala  1999    154          1:28.79   
  Lahden Uimaseura                   
45  Atte Pennanen  2001    146          1:30.38   
  Lahden Uimaseura                   
47  Elmo Kallio  2001    140          1:31.69   
  Lahden Uimaseura                   
51  Saku Romo  2000    115          1:37.82   
  Lahden Uimaseura                   
Jussi Haara  1998              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 14, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Korhonen  1993    647          54.99   
  Lahden Uimaseura                   
12  Olli Kokko  1994    569          57.39   
  Lahden Uimaseura                   
15  Jeremias Kuivalainen  1996    530          58.76   
  Lahden Uimaseura                   
29  Vladislav Vorobiev  1996    470          1:01.19   
  Lahden Uimaseura                   
31  Aleksi Mattila  1996    446          1:02.25   
  Lahden Uimaseura                   
Alexei Mokichev  1994              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi-Maria Lillman  2000    320          1:26.52   
  Lahden Uimaseura                   
17  Pinja Ravi  2000    218          1:38.32   
  Lahden Uimaseura                   
22  Aino Hämäläinen  2000    199          1:41.30   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Saarikko  2000              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995    611          1:09.75   
  Lahden Uimaseura                   
Heidi Virtanen  1997    522          1:13.51   
  Lahden Uimaseura                   
Vaula Vekkeli  1996    484          1:15.38   
  Lahden Uimaseura                   
10  Anna Mäkelä  1997    446          1:17.45   
  Lahden Uimaseura                   
24  Meri Vainio  1994    362          1:23.04   
  Lahden Uimaseura                   
Mona Halonen  1994              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 6.3 Sukellus yli 15m, startti / käännös               
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    381          1:13.07   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    365          1:14.12   
  Lahden Uimaseura                   
Leevi Kinnunen  1998    280          1:21.03   
  Lahden Uimaseura                   
12  Veeti Koskinen  1999    211          1:29.02   
  Lahden Uimaseura                   
18  Ivan Mazanikov  1999    178          1:34.18   
  Lahden Uimaseura                   
21  Patrik Suslov  1999    166          1:36.40   
  Lahden Uimaseura                   
Jussi Haara  1998              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 16, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995    590          1:03.16   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 17, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
11  Iisa Valkonen  1998    250          1:30.82   
  Lahden Uimaseura                   
14  Lotta Raiski  1998    211          1:36.12   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 17, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Lehtinen  1990    610          1:07.47   
  Lahden Uimaseura                   
Josefiina Ala-Seppälä  1997    475          1:13.31   
  Lahden Uimaseura                   
Emmi Marola  1995    464          1:13.92   
  Lahden Uimaseura                   
Miia Kallio  1994    457          1:14.27   
  Lahden Uimaseura                   
10  Alina Josephson  1997    439          1:15.27   
  Lahden Uimaseura                   
13  Enni Toiviainen  1997    428          1:15.89   
  Lahden Uimaseura                   
15  Taika Koponen  1997    408          1:17.13   
  Lahden Uimaseura                   
16  Emma Räikkönen  1997    374          1:19.42   
  Lahden Uimaseura                   
18  Tiia Nieminen  1997    369          1:19.73   
  Lahden Uimaseura                   
Mona Halonen  1994              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Turunen  1997    248          1:21.17   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Korhonen  1993    613          1:00.07   
  Lahden Uimaseura                   
13  Niko Pankka  1995    501          1:04.24   
  Lahden Uimaseura                   
14  Olli Kokko  1994    465          1:05.87   
  Lahden Uimaseura                   
Alexei Mokichev  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 19, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Riikka Haakana  1998    483  1:18.21  2:37.69  3:57.96  5:18.53  10:35.68   
  Lahden Uimaseura        6:38.00  7:57.96  9:18.00       
                     
 
Laji 19, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Vaula Vekkeli  1996    590  1:08.60  2:23.75  3:38.68  4:54.57  9:54.83   
  Lahden Uimaseura        6:10.52  7:27.23  8:41.90       
                     
Josefiina Ala-Seppälä  1997    586  1:11.11  2:27.56  3:43.47  4:59.18  9:56.20   
  Lahden Uimaseura        6:13.78  7:29.07  8:43.34       
                     
Alena Mokicheva  1996    584  1:09.26  2:24.83  3:40.46  4:57.95  9:56.67   
  Lahden Uimaseura        6:14.14  7:30.17  8:45.57       
                     
Anna Levonen  1995    567  1:10.26  2:24.51  3:40.21  4:56.78  10:02.75   
  Lahden Uimaseura        6:13.17  7:29.54  8:46.44       
                     
Saima Laakso  1997    560  1:13.10  2:30.01  3:46.75  5:03.30  10:05.26   
  Lahden Uimaseura        6:19.22  7:35.21  8:51.44       
                     
Heidi Virtanen  1997    533  1:14.12  2:32.48  3:49.72  5:07.87  10:15.09   
  Lahden Uimaseura        6:25.46  7:43.39  9:00.24       
                     
 
Laji 20, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Iiro Helminen  1998    217  1:31.71  3:08.33  4:46.69  6:26.95  12:54.45   
  Lahden Uimaseura        8:04.33  9:42.70  11:19.73       
                     
 
Laji 20, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Niko Korhonen  1993    623  1:05.60  2:14.58  3:23.71  4:32.73  9:05.20   
  Lahden Uimaseura        5:41.82  6:50.55  7:58.60       
                     
Olli Kokko  1994    534  1:07.74  2:19.82  3:32.86  4:46.57  9:33.95   
  Lahden Uimaseura        5:59.95  7:13.50  8:25.85       
                     
Alexei Mokichev  1994              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  19 maaliskuu 2011 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  22:23