Tulokset Seuroittain Lahden Uimaseura - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2010 loppukilpailut    Tulostuspäivämäärä  13 joulukuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Hämeenlinna    Tulostusaika  21:15   
  Järjestäjä  HäUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2010         
 
 
Laji 1, 4X50m Sekauinti 2T15+2P16, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
RaisU 1:52.30 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994            1:55.56   
  Lahden Uimaseura                   
  Alexei Mokichev  1994      27.99        27.99   
  Olli Kokko  1994      31.56        59.55   
  Viliina Vekkeli  1996      28.72        1:28.27   
  Vaula Vekkeli  1996      27.29        1:55.56   
                     
 
Laji 2, 800m Vapaauinti T13, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Jenna Laukkanen SCV 9:10.89 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997  580  1:07.91  2:21.16  3:34.47  4:47.61  9:41.11   
  Lahden Uimaseura        6:00.57  7:13.89  8:27.50       
                     
Anna Mäkelä  1997  543  1:09.07  2:22.65  3:36.53  4:52.38  9:53.77   
  Lahden Uimaseura        6:08.50  7:24.97  8:40.89       
                     
Heidi Virtanen  1997  529  1:09.62  2:24.69  3:40.93  4:58.11  9:59.14   
  Lahden Uimaseura        6:13.16  7:28.59  8:44.48       
                     
10  Alina Josephson  1997    511  1:09.42  2:24.17  3:40.17  4:56.50  10:05.88   
  Lahden Uimaseura        6:12.70  7:29.40  8:47.39       
                     
15  Tiia Nieminen  1997    428  1:13.46  2:33.67  3:53.88  5:14.71  10:42.79   
  Lahden Uimaseura        6:35.82  7:57.60  9:20.46       
                     
 
Laji 3, 800m Vapaauinti T14, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Patricia Aschan RaisU 8:40.18 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Alena Mokicheva  1996  541  1:07.13  2:21.21  3:36.99  4:53.39  9:54.80   
  Lahden Uimaseura        6:09.71  7:25.76  8:41.63       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti T15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Inga Virtanen HSS 9:08.05 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Essi Marola  1995  643  1:03.63  2:13.38  3:24.77  4:37.00  9:21.40   
  Lahden Uimaseura        5:49.70  7:01.36  8:12.60       
                     
Emmi Marola  1995    549  1:06.26  2:20.22  3:34.99  4:50.65  9:51.86   
  Lahden Uimaseura        6:06.81  7:22.20  8:37.87       
                     
 
Laji 6, 800m Vapaauinti P15, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
Aleksi Rajansuo SiHy 8:34.33 (1998) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
14  Roope Penttinen  1995    460  1:04.69  2:16.17  3:28.33  4:41.27  9:34.52   
  Lahden Uimaseura        5:54.44  7:07.81  8:22.21       
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Noora Laukkanen OU-73 2:21.85 (2006) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Enni Toiviainen  1997  539  31.89  1:09.40  1:57.58    2:33.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Josefiina Ala-Seppälä  1997  530  33.75  1:13.26  1:58.52    2:33.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Alina Josephson  1997    460  35.59  1:14.54  2:02.63    2:41.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Anna Mäkelä  1997    445  35.17  1:16.42  2:04.79    2:43.21   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Taika Koponen  1997    443  35.71  1:16.79  2:04.72    2:43.47   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti T14, Loppukilpailut 14 v 
Patricia Aschan RaisU 2:18.05 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996  672  31.80  1:09.39  1:50.02    2:22.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Viliina Vekkeli  1996  627  30.61  1:08.31  1:51.38    2:25.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 200m Sekauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Noora Laukkanen OU-73 2:17.18 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
10  Vera Viitasuo  1995    537  33.14  1:14.17  1:55.89    2:33.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 100m Selkäuinti P14, Loppukilpailut 14 v 
Roope Kastarinen TaUS 1:00.90 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996  436  30.81        1:04.54   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aleksi Mattila  1996  368  33.51        1:08.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 100m Selkäuinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Manu Mäntymäki NumKis 0:56.29 (2000) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995  521  29.41        1:00.84   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, 100m PerhosuintiT13, Loppukilpailut 13 v 
Pauliina Ryynänen JUK 1:05.02 (1997) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Enni Toiviainen  1997  442  32.61        1:12.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Emma Räikkönen  1997    380  34.50        1:16.03   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 17, 100m PerhosuintiT14, Loppukilpailut 14 v 
Marjo Hienonen RaisU 1:04.18 (2001) 
Tia Laurila 1:04.18 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996  624  29.93        1:04.41   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Alena Mokicheva  1996    436  32.01        1:12.58   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 18, 100m PerhosuintiT15, Loppukilpailut 15 v 
Melina Heikkinen HeiI 1:02.08 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emmi Marola  1995  540  31.00        1:07.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 21, 200m Perhosuint P16, Loppukilpailut 16 v 
Marko Vilpponen MaU 2:04.93 (2006) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994  599  28.67  1:01.38  1:35.53    2:09.46   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 22, 100m Rintauinti T12, Loppukilpailut 12 v 
Jenna Laukkanen KaUS 1:15.43 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998  406  40.56        1:24.67   
  Lahden Uimaseura                   
                     
13  Lotta Raiski  1998    370  42.06        1:27.31   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 23, 100m Rintauinti P13, Loppukilpailut 13 v 
Juho Viitala TaUS 1:10.50 (2004) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
15  Remi Tolppala  1997    271  40.47        1:25.96   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 24, 200m Selkäuinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Jenna Laukkanen SCV 2:22.54 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Virtanen  1997  495  35.30  1:13.44  1:52.18    2:31.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997  460  35.94  1:15.43  1:56.15    2:35.74   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Josefiina Ala-Seppälä  1997  433  37.23  1:17.78  1:58.41    2:38.85   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 25, 200m Selkäuinti T14, Loppukilpailut 14 v 
Janna Ovaska RaisU 2:15.98 (2010) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996  529  34.67  1:12.42  1:50.33    2:28.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 26, 200m Selkäuinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Patricia Aschan RaisU 2:15.79 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995  627  32.21  1:07.31  1:44.00    2:20.42   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 27, 200m Vapaauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Patricia Aschan RaisU 2:10.10 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997  557  31.88  1:06.78  1:41.18    2:15.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Heidi Virtanen  1997    497  32.81  1:08.28  1:44.49    2:20.39   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 28, 200m Vapaauinti T14, Loppukilpailut 14 v 
Patricia Aschan RaisU 2:02.71 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996  652  29.78  1:02.20  1:36.03    2:08.20   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alena Mokicheva  1996    559  30.93  1:05.01  1:40.26    2:14.94   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 29, 200m Vapaauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Lotta Nevalainen VuUS 2:04.86 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995  651  29.82  1:02.22  1:35.31    2:08.27   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Emmi Marola  1995  597  29.28  1:02.58  1:37.36    2:12.02   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 33, 400m Vapaauinti T12, Loppukilpailut 12 v 
Essi Schrey RaisU 4:39.24 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
12  Riikka Haakana  1998    436  1:12.64  2:31.53  3:50.63    5:09.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 34, 400m Vapaauinti P13, Loppukilpailut 13 v 
Aleksi Rajansuo HyUS 4:23.70 (1996) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997    420  1:06.69  2:18.60  3:31.44    4:44.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Daniel Zimmermann  1997    378  1:08.67  2:23.90  3:40.04    4:54.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 35, 400m Sekauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Noora Laukkanen OU-73 5:01.12 (2006) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Josefiina Ala-Seppälä  1997  520  1:15.39  2:40.01  4:11.99    5:24.66   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997  456  1:21.75  2:45.22  4:23.17    5:39.15   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Tiia Nieminen  1997    453  1:21.05  2:49.77  4:24.71    5:40.01   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Anna Mäkelä  1997              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 36, 400m Sekauinti T14, Loppukilpailut 14 v 
Patricia Aschan RaisU 4:47.16 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viliina Vekkeli  1996  615  1:09.99  2:31.33  3:56.87    5:06.95   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 37, 400m Sekauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Jenna Laukkanen SCV 4:56.38 (2010) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995  625  1:12.69  2:31.12  3:59.19    5:05.33   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Vera Viitasuo  1995    473  1:19.06  2:46.63  4:19.19    5:34.97   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 38, 100m Vapaauinti P14, Loppukilpailut 14 v 
Juho Viitala TaUS 0:54.87 (2005) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996  483  27.11        57.26   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 39, 100m Vapaauinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Manu Mäntymäki NumKis 0:51.40 (2000) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995  492  27.07        56.93   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Roope Penttinen  1995    450  27.63        58.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 41, 100m Perhosuinti T12, Loppukilpailut 12 v 
Pauliina Ryynänen KaUS 2:29.45 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
12  Sanni Ikonen  1998    297  38.13        1:22.53   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 42, 100m Perhosuinti P13, Loppukilpailut 13 v 
Mikko Klemola VanVe 1:01.10 (1995) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
11  Kasper Jämsä  1997    305  33.46        1:12.01   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Remi Tolppala  1997    228  36.59        1:19.31   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 45, 100m Rintauinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Noora Laukkanen OU-73 1:09.01 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vera Viitasuo  1995    524  36.32        1:17.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 46, 4X100m Vapaauinti P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
TaUS 3:35.95 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 47, 4X100m Vapaauinti T15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
RaisU 3:54.32 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1995  14  652          4:00.09   
  Lahden Uimaseura                   
  Essi Marola  1995      28.32  59.63      59.63   
  Alena Mokicheva  1996      29.24  1:01.59      2:01.22   
  Viliina Vekkeli  1996      27.91  59.74      3:00.96   
  Vaula Vekkeli  1996      28.14  59.13      4:00.09   
                     
 
Laji 49, 200m Sekauinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Sami Juopperi SCR 2:10.12 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995  536  29.37  1:03.71  1:44.08    2:17.35   
  Lahden Uimaseura                   
                     
12  Roope Penttinen  1995    422  30.20  1:09.21  1:54.38    2:28.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 50, 200m Sekauinti P16, Loppukilpailut 16 v 
Matti Mattsson PUS 2:06.21 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994  600  28.05  1:00.58  1:40.08    2:12.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 51, 100m Selkäuinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Marjo Hienonen RaisU 1:06.39 (2000) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Enni Toiviainen  1997  477  33.08        1:10.70   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Heidi Virtanen  1997  474  34.81        1:10.86   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Alina Josephson  1997    438  35.36        1:12.75   
  Lahden Uimaseura                   
                     
11  Taika Koponen  1997    415  35.96        1:14.03   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Anna Mäkelä  1997    390  36.07        1:15.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 53, 100m Selkäuinti T15, Loppukilpailut 15 v 
Lotta Nevalainen VuUS 1:02.42 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Marola  1995  600  31.73        1:05.50   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 54, 100m Selkäuinti P13, Loppukilpailut 13 v 
Manu Mäntymäki NumKis 0:59.91 (1998) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997  336  34.33        1:10.38   
  Lahden Uimaseura                   
                     
14  Remi Tolppala  1997    293  35.87        1:13.66   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 55, 100m Selkäuinti T12, Loppukilpailut 12 v 
Anu Koivisto Ve 1:07.90 (1992) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
15  Iina Kokko  1998    344  37.73        1:18.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 56, 100mPerhosuinti P14, Loppukilpailut 14 v 
Marko Vilpponen MaU 0:59.51 (2004) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aleksi Mattila  1996  356  31.12        1:08.40   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 57, 100mPerhosuinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Ilkka Vilppola OUS 0:57.72 (2004) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Roope Penttinen  1995  489  28.06        1:01.53   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 59, 200m Perhosuint T13, Loppukilpailut 13 v 
Pauliina Ryynänen JUK 2:26.22 (1997) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
11  Emma Räikkönen  1997    337  35.82  1:18.03  2:04.14    2:53.63   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 61, 200m Perhosuint T15, Loppukilpailut 15 v 
Melina Heikkinen HeiI 2:20.35 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emmi Marola  1995  487  32.18  1:11.24  1:52.91    2:33.56   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 62, 200m Selkäuinti P14, Loppukilpailut 14 v 
Ville Pikkarainen VanVe 2:12.75 (2004) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jeremias Kuivalainen  1996  400  33.27  1:11.28  1:49.49    2:23.98   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 63, 200m Selkäuinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Manu Mäntymäki NumKis 2:05.59 (2000) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niko Pankka  1995  523  30.23  1:04.23  1:38.29    2:11.68   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 64, 200m Selkäuinti P16, Loppukilpailut 16 v 
Janne Markkanen SWIM 2:05.64 (2010) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994  492  30.08  1:03.13  1:38.34    2:14.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 65, 4X100m Sekauinti T15, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
RaisU 4:22.54 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1995  18  632          4:25.60   
  Lahden Uimaseura                   
  Essi Marola  1995      31.52  1:05.73      1:05.73   
  Vera Viitasuo  1995      35.09  1:16.13      2:21.86   
  Viliina Vekkeli  1996      29.54  1:04.44      3:26.30   
  Vaula Vekkeli  1996      28.20  59.30      4:25.60   
                     
 
Laji 66, 4X100m Sekauinti P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
JoUS 3:59.72 (2004) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994  10  492          4:12.22   
  Lahden Uimaseura                   
  Niko Pankka  1995      29.43  1:01.25      1:01.25   
  Alexei Mokichev  1994      31.82  1:09.25      2:10.50   
  Roope Penttinen  1995      28.55  1:04.28      3:14.78   
  Jeremias Kuivalainen  1996      26.42  57.44      4:12.22   
                     
 
Laji 67, 200m Vapaauinti P14, Loppukilpailut 14 v 
Eetu Piiroinen SGR 2:01.39 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
14  Jeremias Kuivalainen  1996    425  30.34  1:05.61  1:40.61    2:12.13   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 68, 200m Vapaauinti P15, Loppukilpailut 15 v 
Samuli Heino ÅSK 1:56.87 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
14  Roope Penttinen  1995    435  29.54  1:03.24  1:38.20    2:11.18   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 70, 200m Rintauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Noora Laukkanen OU-73 2:34.24 (2006) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
14  Tiia Nieminen  1997    388  41.95  1:29.16  2:16.68    3:04.53   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 75, 400m Sekauinti P16, Loppukilpailut 16 v 
Marko Vilpponen MaU 4:31.70 (2006) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994  564  1:06.34  2:18.18  3:40.12    4:47.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 76, 100m Vapaauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
Marjo Hienonen RaisU 0:58.10 (2000) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Enni Toiviainen  1997  562  29.24        1:01.80   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 77, 100m Vapaauinti T14, Loppukilpailut 14 v 
Lotta Nevalainen VuUS 0:57.56 (2008) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996  638  28.84        59.26   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Viliina Vekkeli  1996  614  28.82        1:00.01   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Alena Mokicheva  1996    536  29.87        1:02.81   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 79, 200m Sekauinti P13, Loppukilpailut 13 v 
Emil Martikainen RaUS 2:20.18 (2010) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kasper Jämsä  1997  403  33.07  1:11.27  1:55.54    2:31.07   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 80, 200m Sekauinti T12, Loppukilpailut 12 v 
Jenna Laukkanen KaUS 2:29.45 (2007) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanni Ikonen  1998              DSQ  RU 
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.2 Eriaikaisia / poikkeavia käsiliikkeitä               
                     
 
Laji 84, 4X50mVapaauinti 2T15+2P16, Loppukilpailut 16 v ja nuoremmat 
VanVe 1:42.23 (2009) 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laus 1  1994            1:44.87   
  Lahden Uimaseura                   
  Vaula Vekkeli  1996      28.09        28.09   
  Niko Pankka  1995      24.76        52.85   
  Essi Marola  1995      26.88        1:19.73   
  Alexei Mokichev  1994      25.14        1:44.87   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  13 joulukuu 2010 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:15