Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Grand Prix 1    Tulostuspäivämäärä  12 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  21:05   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 helmikuu 2017         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Liisi Lehtiö  2008    109  47.44        1:46.35   
  Lahden Uimaseura  2:01.81                 
                     
Saaga Pitkänen  2008    84  52.37        1:55.90   
  Lahden Uimaseura  2:10.68                 
                     
Lotta Koskinen  2008    60  58.27        2:09.76   
  Lahden Uimaseura  2:25.07                 
                     
Moona Pulkkinen  2008    55  1:00.35        2:13.70   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ebba Simberg  2007    186  43.29        1:29.07   
  Lahden Uimaseura  1:33.34                 
                     
Siiri Haverinen  2007    168  44.53        1:32.17   
  Lahden Uimaseura  1:29.27                 
                     
Maija Koski  2007    155  45.03        1:34.62   
  Lahden Uimaseura  1:41.95                 
                     
Olivia Porter  2007    121  46.70        1:42.65   
  Lahden Uimaseura  2:05.50                 
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joonas Pulkkinen  2007    142  39.72        1:26.09   
  Lahden Uimaseura  1:33.01                 
                     
Raman Bajalan  2007    76  48.56        1:45.65   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Leevi Immonen  2007    56  55.44        1:57.28   
  Lahden Uimaseura  2:13.47                 
                     
Aleksi Salo  2008              DNS   
  Lahden Uimaseura  1:57.74                 
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viacheslav Semenov  2006    167  36.95        1:21.56   
  Lahden Uimaseura  1:29.76                 
                     
Denis Katunov  2006    126  40.57        1:29.63   
  Lahden Uimaseura  1:43.49                 
                     
Vasily Kabanov  2006    99  46.04        1:36.86   
  Lahden Uimaseura  1:43.34                 
                     
Vilho Teno  2006    96  46.39        1:37.97   
  Lahden Uimaseura  1:41.08                 
                     
Oskar Kotselainen  2006              DNS   
  Lahden Uimaseura  2:06.94                 
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiinu Tamminen  2006    358  1:18.74  2:43.50  4:08.65    5:30.06   
  Lahden Uimaseura  5:47.15                 
                     
Tinka Tamminen  2006    355  1:17.67  2:43.20  4:10.25    5:31.15   
  Lahden Uimaseura  5:46.83                 
                     
Rilla Backman  2006    221  1:31.91  3:13.79  4:53.81    6:27.37   
  Lahden Uimaseura  7:29.99                 
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Kähkönen  2005    353  1:18.63  2:43.72  4:10.19    5:31.53   
  Lahden Uimaseura  5:41.17                 
                     
Eevi-Maria Bogdanova  2005    324  1:19.24  2:46.07  4:14.19    5:41.22   
  Lahden Uimaseura  5:37.69                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    264  1:27.06  3:03.47  4:36.94    6:05.21   
  Lahden Uimaseura  6:06.46                 
                     
Saana Hyvönen  2005    235  1:28.96  3:06.01  4:45.34    6:19.73   
  Lahden Uimaseura  6:07.78                 
                     
Olivia Romo  2005    157  1:42.97  3:33.80  5:27.20    7:14.69   
  Lahden Uimaseura  7:39.11                 
                     
Kaisa Heikkilä  2005              DNS   
  Lahden Uimaseura  6:35.44                 
                     
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Kallinen  2004    567  1:08.52  2:21.72  3:35.23    4:43.34   
  Lahden Uimaseura  4:39.25                 
                     
Nea Mustonen  2004    449  1:11.36  2:30.52  3:49.70    5:06.25   
  Lahden Uimaseura  5:05.35                 
                     
Venla Lindström  2004    390  1:14.68  2:37.15  4:00.08    5:20.72   
  Lahden Uimaseura  5:21.14                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Topias Tynjä  2005    303  1:13.82  2:35.25  3:56.91    5:15.74   
  Lahden Uimaseura  5:35.68                 
                     
Stefan Saltykov  2005    235  1:21.59  2:49.61  4:18.55    5:43.55   
  Lahden Uimaseura  5:41.94                 
                     
Maksim Karvanen  2005    177  1:26.63  3:01.15  4:39.41    6:17.65   
  Lahden Uimaseura  6:28.99                 
                     
Riku Huuhka  2005    158  1:31.91  3:12.59  4:54.40    6:32.18   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Arto Pulkkinen  2005    148  1:29.70  3:12.81  4:58.86    6:41.03   
  Lahden Uimaseura  8:00.82                 
                     
Miko Virtanen  2005    129  1:34.39  3:22.99  5:10.41    6:59.59   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lenni Uosukainen  2005    85  1:51.20  3:52.42  5:58.94    8:01.91   
  Lahden Uimaseura  8:52.71                 
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Santeri Pulkkinen  2004    462  1:05.82  2:15.70  3:26.18    4:34.51   
  Lahden Uimaseura  4:34.07                 
                     
Taavi Backman  2004    370  1:11.06  2:26.79  3:41.67    4:55.58   
  Lahden Uimaseura  5:01.91                 
                     
Jesse Hyppönen  2004    339  1:12.55  2:31.71  3:50.32    5:04.36   
  Lahden Uimaseura  5:41.18                 
                     
Egor Bortsov  2004    179  1:25.66  3:01.32  4:41.66    6:16.25   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Palvanen  2003    400  1:06.55  2:20.88  3:34.71    4:48.05   
  Lahden Uimaseura  4:45.38                 
                     
Jonne Isoranta  2003    338  1:11.84  2:30.85  3:50.16    5:04.43   
  Lahden Uimaseura  5:22.35                 
                     
Perttu Järvinen  2003    303  1:13.90  2:34.03  3:56.65    5:15.76   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  12 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  21:05