Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  GP2 2012-2013    Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2012   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  19:25   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 lokakuu 2012         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Manu Hännikäinen  2003    123          1:30.47   
  Lahden Uimaseura                   
Aapo Koskinen  2004    55          1:58.33   
  Lahden Uimaseura                   
Niklas Starckjohann  2003    42          2:09.46   
  Lahden Uimaseura                   
Max Starckjohann  2004    36          2:16.56   
  Lahden Uimaseura                   
Eino Johansson  2004              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Taavi Backman  2004              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella Tommola  2003    168          1:32.47   
  Lahden Uimaseura                   
Veera Skinnari  2003    155          1:34.99   
  Lahden Uimaseura                   
Sara Chouili  2004    68          2:05.11   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Romo  2003              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Minttu Paalanen  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    304          5:16.28   
  Lahden Uimaseura                   
Atte Pennanen  2001    244          5:40.72   
  Lahden Uimaseura                   
Timi Pernanen  2001    225          5:49.95   
  Lahden Uimaseura                   
Harry Zimmermann  2001    224          5:50.24   
  Lahden Uimaseura                   
Joonas Mustonen  2001    197          6:05.44   
  Lahden Uimaseura                   
Jasu Ovaskainen  2002    193          6:08.46   
  Lahden Uimaseura                   
Jonas Lillman  2002    176          6:19.59   
  Lahden Uimaseura                   
Antti Leppänen  2002    164          6:28.73   
  Lahden Uimaseura                   
Walid Chouili  2001    161          6:31.33   
  Lahden Uimaseura                   
10  Roni Vilén  2002    159          6:32.37   
  Lahden Uimaseura                   
11  Veeti Joenranta  2001    150          6:40.65   
  Lahden Uimaseura                   
12  Aaro Hämäläinen  2002    131          6:58.94   
  Lahden Uimaseura                   
13  Valle Joenranta  2002    98          7:40.88   
  Lahden Uimaseura                   
14  Roope Tsutsunen  2002    96          7:43.92   
  Lahden Uimaseura                   
15  Elmeri Helander  2002    92          7:50.83   
  Lahden Uimaseura                   
Otto Hoffren  2002              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Lauri Uosukainen  2002              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Raakel Bärlund  2001    412          5:15.68   
  Lahden Uimaseura                   
Saana Liikonen  2001    286          5:56.70   
  Lahden Uimaseura                   
Senni Ovaskainen  2001    270          6:03.65   
  Lahden Uimaseura                   
Jemilia Haapakoski  2002    236          6:20.10   
  Lahden Uimaseura                   
Helena Victoria Valdmees  2002    177          6:58.14   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Ikonen  2001    176          6:59.21   
  Lahden Uimaseura                   
Emma Jokivuori  2001    167          7:06.78   
  Lahden Uimaseura                   
Vilma Uuttu  2001    159          7:13.95   
  Lahden Uimaseura                   
Emilia Skinnari  2002    157          7:15.36   
  Lahden Uimaseura                   
10  Linda Merimaa  2002    157          7:15.56   
  Lahden Uimaseura                   
11  Ella Mattila  2002    150          7:22.51   
  Lahden Uimaseura                   
12  Rosa Kakko  2001    140          7:32.65   
  Lahden Uimaseura                   
13  Iida Nurminen  2001    136          7:36.89   
  Lahden Uimaseura                   
14  Ella Bruneau  2002    134          7:39.59   
  Lahden Uimaseura                   
15  Vilma Tuokko  2002    116          8:02.17   
  Lahden Uimaseura                   
16  Nita Rautio  2001    114          8:04.90   
  Lahden Uimaseura                   
17  Sofia Turtiainen  2002    113          8:06.28   
  Lahden Uimaseura                   
18  Anita Durmanova  2002    64          9:46.37   
  Lahden Uimaseura                   
Ronja Nurminen  2002              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
Laura Lempinen  2001              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001    295          11:06.16   
  Lahden Uimaseura                   
Santeri Hulkko  2000    282          11:16.27   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Koskinen  1999    277          11:19.84   
  Lahden Uimaseura                   
Samuli Halme  2000    259          11:35.23   
  Lahden Uimaseura                   
Patrik Suslov  1999    223          12:11.67   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999    207          12:30.13   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    202          12:35.88   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Kupari  2000    142          14:10.23   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Pekkanen  2000    133          14:27.93   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    557          8:59.02   
  Lahden Uimaseura                   
Olli Kokko  1994    549          9:01.44   
  Lahden Uimaseura                   
Kasper Jämsä  1997    505          9:16.85   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    498          9:19.48   
  Lahden Uimaseura                   
Jesse Tommiska  1994    482          9:25.56   
  Kouvolan Uimarit                   
Jami Kuosmanen  1998    449          9:38.94   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    434          9:45.61   
  Lahden Uimaseura                   
Sergei Haukka  1989    429          9:47.79   
  Kouvolan Uimarit                   
Ville Kotikuusi  1991    400          10:01.61   
  Kouvolan Uimarit                   
10  Jere Turunen  1997    392          10:05.70   
  Lahden Uimaseura                   
11  Aleksi Mattila  1996    390          10:07.07   
  Lahden Uimaseura                   
12  Riku Soini  1997    381          10:11.43   
  Lahden Uimaseura                   
13  Remi Tolppala  1997    379          10:12.61   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    553          9:50.35   
  Lahden Uimaseura                   
Aada Kuiri  1999    486          10:16.39   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    432          10:40.88   
  Lahden Uimaseura                   
Essi-Maria Lillman  2000    432          10:40.98   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Bruneau  1999    420          10:47.22   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Turunen  1999    401          10:57.22   
  Lahden Uimaseura                   
Meea Kivi  1999    378          11:10.34   
  Lahden Uimaseura                   
Alina Anttila  2000    316          11:51.06   
  Lappeenrannan Uimarit                   
Henna Suhonen  2000    304          12:00.93   
  Lahden Uimaseura                   
10  Anni Juvonen  1999    301          12:03.30   
  Lappeenrannan Uimarit                   
11  Joanna Kekkonen  2000    294          12:08.53   
  Lahden Uimaseura                   
12  Ronja Kakkonen  1999    281          12:19.35   
  Lahden Uimaseura                   
13  Tiia Peltonen  2000    200          13:48.33   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vaula Vekkeli  1996    622          9:27.56   
  Lahden Uimaseura                   
Alena Mokicheva  1996    612          9:30.55   
  Lahden Uimaseura                   
Nenne Tommiska  1993    522          10:01.93   
  Kouvolan Uimarit                   
Sanni Ikonen  1998    515          10:04.35   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    495          10:12.67   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998    473          10:21.71   
  Lahden Uimaseura                   
Lotta Raiski  1998    426          10:43.93   
  Lahden Uimaseura                   
Jessika Patjas  1997    377          11:10.89   
  Kouvolan Uimarit                   
Juulia Laitinen  1998    271          12:28.61   
  Lappeenrannan Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.19.04  Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2012 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  19:25