Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Gran Prix 2 2013-2014    Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  18:53   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  12 lokakuu 2013         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Manu Hännikäinen  2003    165          3:01.11   
  Lahden Uimaseura                   
Santeri Pulkkinen  2004    142          3:10.45   
  Lahden Uimaseura                   
Taavi Backman  2004    134          3:13.81   
  Lahden Uimaseura                   
Eetu Palvanen  2003    122          3:20.04   
  Lahden Uimaseura                   
Aapo Koskinen  2004    91          3:40.83   
  Lahden Uimaseura                   
Timo Rinne  2004    49          4:30.51   
  Lahden Uimaseura                   
Stefan Saltykov  2005              DNS   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 2, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veera Skinnari  2003    243          2:57.92   
  Lahden Uimaseura                   
Ella Tommola  2003    212          3:06.18   
  Lahden Uimaseura                   
Sohvi Kallinen  2004    209          3:07.24   
  Lahden Uimaseura                   
Emilia Hokkanen  2003    196          3:11.07   
  Lahden Uimaseura                   
Minttu Paalanen  2003    179          3:17.23   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Romo  2003    143          3:32.54   
  Lahden Uimaseura                   
Sara Chouili  2004    129          3:39.83   
  Lahden Uimaseura                   
Janna Salminen  2003    124          3:42.92   
  Lahden Uimaseura                   
Anna Kouvonen  2003    122          3:44.08   
  Lahden Uimaseura                   
10  Nea Mustonen  2004    96          4:02.24   
  Lahden Uimaseura                   
11  Venla Lindström  2004    93          4:04.99   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 3, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Väinö Koponen  2001    375          4:54.95   
  Lahden Uimaseura                   
Harry Zimmermann  2001    327          5:08.62   
  Lahden Uimaseura                   
Aleksi Helminen  2001    290          5:21.33   
  Lahden Uimaseura                   
Jasu Ovaskainen  2002    265          5:30.87   
  Lahden Uimaseura                   
Antti Leppänen  2002    262          5:32.18   
  Lahden Uimaseura                   
Joonas Mustonen  2001    239          5:42.56   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Joenranta  2001    212          5:56.39   
  Lahden Uimaseura                   
Roni Vilén  2002    210          5:57.60   
  Lahden Uimaseura                   
Petteri Haverinen  2001    207          5:59.49   
  Lahden Uimaseura                   
10  Aaro Hämäläinen  2002    198          6:04.82   
  Lahden Uimaseura                   
11  Roope Tsutsunen  2002    194          6:07.46   
  Lahden Uimaseura                   
12  Eetu Koskinen  2002    175          6:19.97   
  Lahden Uimaseura                   
13  Otto Hoffren  2002    172          6:22.23   
  Lahden Uimaseura                   
14  Lauri Uosukainen  2002    142          6:47.01   
  Lahden Uimaseura                   
15  Valle Joenranta  2002    132          6:57.14   
  Lahden Uimaseura                   
16  Elmeri Helander  2002    130          6:59.16   
  Lahden Uimaseura                   
17  Nikas Daniel Krjukov  2002    101          7:35.94   
  Lahden Uimaseura                   
Artur Saltykov  2001              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Raakel Bärlund  2001    493          4:57.21   
  Lahden Uimaseura                   
Saana Liikonen  2001    422          5:13.15   
  Lahden Uimaseura                   
Senni Ovaskainen  2001    374          5:25.88   
  Lahden Uimaseura                   
Jemilia Haapakoski  2002    323          5:42.34   
  Lahden Uimaseura                   
Emilia Skinnari  2002    278          5:59.73   
  Lahden Uimaseura                   
Vilma Uuttu  2001    259          6:08.36   
  Lahden Uimaseura                   
Helena Victoria Valdmees  2002    254          6:10.77   
  Lahden Uimaseura                   
Vilma Tuokko  2002    212          6:33.45   
  Lahden Uimaseura                   
Linda Merimaa  2002    207          6:36.94   
  Lahden Uimaseura                   
10  Ronja Nurminen  2002    198          6:42.41   
  Lahden Uimaseura                   
11  Jenna Kallio  2002    183          6:53.13   
  Lahden Uimaseura                   
12  Lotta Heikkilä  2002    157          7:14.83   
  Lahden Uimaseura                   
13  Sofia Turtiainen  2002    156          7:15.52   
  Lahden Uimaseura                   
14  Julia Salminen  2002    130          7:43.32   
  Lahden Uimaseura                   
Lotta Kuutsa  2002              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 5.2 Ei koskettanut seinää käännöksessä               
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Samuli Halme  2000    400          10:01.62   
  Lahden Uimaseura                   
Santeri Hulkko  2000    375          10:14.49   
  Lahden Uimaseura                   
Andrei Durmanov  1999    299          11:02.71   
  Lahden Uimaseura                   
Patrik Suslov  1999    267          11:28.54   
  Lahden Uimaseura                   
Saku Romo  2000    262          11:32.53   
  Lahden Uimaseura                   
Veeti Kupari  2000    252          11:41.39   
  Lahden Uimaseura                   
Erik Verbitski  1999    237          11:56.39   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 5, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexei Mokichev  1994    608          8:43.39   
  Lahden Uimaseura                   
Andreas Niemi  1996    599          8:45.93   
  Lahden Uimaseura                   
Olli Kokko  1994    564          8:56.42   
  Lahden Uimaseura                   
Roope Penttinen  1995    534          9:06.40   
  Lahden Uimaseura                   
Jami Kuosmanen  1998    484          9:24.74   
  Lahden Uimaseura                   
Daniel Zimmermann  1997    468          9:30.88   
  Lahden Uimaseura                   
Riku Soini  1997    429          9:47.53   
  Lahden Uimaseura                   
Jere Turunen  1997    428          9:48.04   
  Lahden Uimaseura                   
Remi Tolppala  1997    389          10:07.35   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Melek Ayarci  1999    634          9:23.83   
  Lahden Uimaseura                   
Julia Bruneau  1999    541          9:54.64   
  Lahden Uimaseura                   
Essi-Maria Lillman  2000    539          9:55.06   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Turunen  1999    445          10:34.48   
  Lahden Uimaseura                   
Aino Hämäläinen  2000    435          10:39.13   
  Lahden Uimaseura                   
Meea Kivi  1999    430          10:41.84   
  Lahden Uimaseura                   
Amanda Vilenius  1999    418          10:47.64   
  Lahden Uimaseura                   
Joanna Kekkonen  2000    418          10:47.91   
  Lahden Uimaseura                   
Henna Suhonen  2000    378          11:09.83   
  Lahden Uimaseura                   
10  Ronja Kakkonen  1999    362          11:19.42   
  Lahden Uimaseura                   
Roosa Penttinen  2000              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
 
Laji 6, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alena Mokicheva  1996    562          9:46.83   
  Lahden Uimaseura                   
Vera Viitasuo  1995    553          9:50.20   
  Lahden Uimaseura                   
Lotta Raiski  1998    503          10:08.90   
  Lahden Uimaseura                   
Heidi Virtanen  1997    485          10:16.29   
  Lahden Uimaseura                   
Rita Mäki-Puhtila  1998    476          10:20.29   
  Lahden Uimaseura                   
Vaula Vekkeli  1996              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  12 lokakuu 2013 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:53