Ryhmät & hinnat

RYHMÄT KEVÄTKAUDELLA 2018
 

KURSSIEN KESTO: 7.1.-29.4.18

KURSSIPAIKKA: Saksalan uimahallissa

UINTIA EI PIDETÄ: 14.1. ja 4.3.
 

KloRyhmäHinta
8:30 - 9:00
(30 min ryhmä)
ALOITTELIJAT230 €
9:00-9:30
(30 min ryhmä)
JATKAJAT
**RYHMÄ TÄYNNÄ**
230 €
 
9:30-10:00
(30 min ryhmä)
JATKAJAT/SISARUS
** RYHMÄ TÄYNNÄ **
230 €
Ryhmässä mukana olevan sisaren maksu 40 €
10:00-10:35
(35 min ryhmä)
ISOT JATKAJAT
* RYHMÄ TÄYNNÄ **
235 €
10:30-11:15
(40 min ryhmä)
ISOT JATKAJAT
** RYHMÄ TÄYNNÄ **
240 €
 
11:15-11.55
(40 min ryhmä)
NAPERO / PERHE
** RYHMÄ TÄYNNÄ **
240 €
Ryhmässä mukana olevan sisaren maksu 40 €


Huom! Kurssista peritään täysi maksu, jos ryhmään nousee jonopaikalta kurssin ensimmäisen kuukauden aikana.