Ryhmät

KILPAUINTIRYHMÄT

1

Valmentaja: Aaro Rahomäki
Fysiikkavalmentaja: Tuomas Siven

Uimarit:

Backman Taavi
Bärlund Raakel
Jämsä Kasper
Kallinen Sohvi
Lillman Essi
Paalanen Minttu
Pennanen Atte
Pulkkinen Santeri

Harjoitusajat:

Maanantai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Kivimaa
15.00-16.30 tai 16.30-18.00 Kivimaa
Tiistai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Amppari
16.30-18.30 Saksala tai Nastola
Keskiviikko 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Fysakos tai Kivimaa
16.00-18.00 Kivimaa
Torstai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Fysakos tai Amppari
15.30-17.30 tai 16.30-18.30 Saksala tai Nastola
Perjantai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Amppari
16.00-18.00 Nastola
Lauantai 8.00-10.00 Saksala
10.30-12.00 TreeniMesta

 

Digital Office Company1

 

Valmentaja: Aaro Rahomäki
Fysiikkavalmentaja: Tuomas Siven

Uimarit:

Haverinen Petteri
Hulkko Santeri
Liikonen Saana
Ovaskainen Jasu
Ovaskainen Senni
Romo Saku
Ruuhonen Jere

 

Harjoitusajat:

Maanantai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Kivimaa
15.00-16.30 tai 16.30-18.00 Kivimaa
Tiistai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Amppari
16.30-18.30 Saksala tai Nastola
Keskiviikko 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Fysakos tai Kivimaa
16.00-18.00 Kivimaa
Torstai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Fysakos tai Amppari
15.30-17.30 tai 16.30-18.30 Saksala tai Nastola
Perjantai 6.00-7.30 tai 7.30-9.00 Amppari
16.00-18.00 Nastola
Lauantai 8.00-10.00 Saksala
10.30-12.00 TreeniMesta

2

Valmentaja: Aaro Rahomäki
Apuvalmentajat:
Sohvi Lyyra, Petra Kivelä
Fysiikkavalmentaja:
Tuomas Siven

Uimarit:

Airas Julius
Hyppönen Jesse
Isoranta Jonne
Koskinen Aapo
Koskinen Eetu
Lindström Venla
Mustonen Nea
Palvanen Eetu
Sakomaa Juulia
Tamminen Tiinu
Tamminen Tinka
Tynjä Topias

Harjoitusajat:

Maanantai 6.00-7.30 Fysakos
18.00-19.30 Kivimaa
Tiistai 18.30-20.00 Nastola
Keskiviikko 16.30-18.00 Amppari
18.15-19.15 Ampparin Sali
Torstai 6.00-9.00 Amppari
18.30-20.00 Nastola
Perjantai vapaa
Lauantai 15.30-17.15 Kivimaa
17.30-18.30 Kivimaan sali
Sunnuntai 8.00-9.30 Saksala

Digital Office Company2

Valmentaja: Petra Kivelä
Apuvalmentaja: Sohvi Lyyra
Fysiikkavalmentaja: Tuomas Siven

Uimarit:

Haverinen Kasper
Haverinen Siiri
Huuhka Riku
Katunov Denis
Kähkönen Milla
Molodtsov Elias
Pulkkinen Arto
Romo Julia
Ruban Antero
Salminen Janna
Simberg Ebba
Virtanen Miko

Harjoitusajat:

Maanantai 18.30-20.30 Saksala
Tiistai 16.30-18.30 Kivimaa
Keskiviikko 17.00-18.00 Kuivis ulkona
18.30-19.30 Saksala
Torstai vapaa
Perjantai 15.00-16.30 TAI 16.30-18.00 Amppari
Lauantai 14-15.30 Jumppa+sali
15.45-17.30 Kivimaa
Sunnuntai 8.00-9.30 Saksala

3

Valmentaja: Mihhail Koikov
Fysiikkavalmentaja: Tuomas Siven

Uimarit:

Bajalan Raman
Laukkanen Awa
Lehtiö Liisi
Leppänen Annika
Makkula Mea
Porter Olivia
Pulkkinen Joonas
Rumask Isabel
Semenov Viacheslav
Teno Vilho

Harjoitusajat:

Maanantai 18.30-20.00 Amppari
Tiistai 18.30-20.00 Kivimaa
Keskiviikko vapaa
Torstai 18.15-19.30 Amppari
Perjantai 18.30-20.00 Kivimaa
Lauantai 14.30-16.00 Kivimaa
16.15-17.30 Kivimaan sali
Sunnuntai 8.00-9.30 Saksala
9.45-10.45 Saksalan sali

Digital Office Company3

Valmentaja: Mihhail Koikov

Uimarit:

Bogdanov Jaakko
Eskelinen Anni
Fadeechev Ivan
Immonen Leevi
Järvinen Lotta
Koskinen Lotta
Leppäaho Lotta
Marttila Tuomas
Mutikainen Peppi
Pitkänen Saaga
Pulkkinen Moona
Salo Aleksi

Harjoitusajat:

Maanantai 17.00-18.30 Amppari
Tiistai 16.30-17.45 Amppari
Keskiviikko vapaa
Torstai 16.30-17.30 Amppari
Perjantai 17.30-18.30 Kivimaa
Lauantai 15.30-16.15 Kivimaan sali
16.30-17.30 Kivimaa
Sunnuntai 9.30-11.00 Saksala

4

Valmentaja: Mihhail Koikov

Uimarit:

Chornyi Artem
Chornyi Maksim
Honkanen Onni
Järvinen Veera
Karvanen Denis
Laukkanen Aida
Paasio Aaro
Palvanen Santeri
Pylvänäinen Milla
Salo Annabel
Salum Juuli
Tirkkonen Samu

Harjoitusajat:

Maanantai vapaa
Tiistai 15.30-16.30 Amppari
Keskiviikko vapaa
Torstai 15.30-16.30 Amppari
Perjantai vapaa
Lauantai 17.30-18.30 Kivimaa
Sunnuntai 11.00-12.00 Saksala

Valmentaja: Tatjana Hämäläinen, Mihhail Koikov

Uimarit:

Kilpauintikoulu Kilpauintikoulu 2
Borg Wilhelmiina Eskelinen Heikki
Felin Johannes Haapalainen Meea
Hirviniemi Anni Ilo Emil
Hyppönen Juho Jokinen Jessi
Koistinen Stella Kelloniemi Aaro
Koivuluoma Aino Koskinen Eino
Lehtonen Aarni Laitinen Sisu
Mokka Eero Mäki-Opas Ilmo
Porter Julia Salo Niklas
Rippon Sami Sergeev Kliment
Suuronen Roope Teno Aapo
Terho Miko Vainio Alisa
Terho Sami
Tuikkala Aarre
Vesalainen Helmi

Harjoitusajat:

Kilpauintikoulu 1

TI 15.45-16.30 Kivimaa Roy (apuvalmentaja Antti)
PE 16-16.45 Kivimaa Tatjana (apuvalmentaja Antti)
SU 11-12 Saksala Tatjana (apuvalmentaja Antti)

Kilpauintikoulu 2

KE 15.45-16.30 Amppari Mihhail
PE 16.45-17.30 Kivimaa Tatjana (apuvalmentaja Antti)
SU 10.15-11 Saksala Tatjana (apuvalmentaja Antti)

RYHMÄKOHTAISET MAKSUT / KAUSI 

Kilpauimareiden maksut kaudella 2018-2019

Kausimaksut on porrastettu ryhmittäin ja niissä on huomioitu ryhmän harjoittelumäärät, harjoitteluolosuhteet sekä harjoittelun todelliset kustannukset.

Kausimaksuun lisätään seuran jäsenmaksu 70€/ vuosi ja se laskutetaan kausimaksun yhteydessä, 35€/kausi. Kausimaksu on aina kausikohtainen eli se tulee maksaa kokonaisuudessaan, vaikka uimari lopettaisikin uinnin kesken kuluvan kauden.
Kausimaksut laskutetaan syyskaudella viidessä ja kevätkaudella kuudessa erässä.

Laskut lähetetään MyClubin kautta sähköpostitse. Huolehdittehan siis, että yhteystietonne ovat järjestelmässä aina ajantasalla.

LAHTI-ENERGIA 1 & DOC 1
syyskausi 550 € (5 x 110 €/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 660 € (6 x 110 €/kk) + jäsenmaksu

LAHTI-ENERGIA 2
syyskausi 500 € (5 x 100 €/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 600 € (6 x 100 €/kk) + jäsenmaksu

DOC 2
syyskausi 475 € (5 x 95 €/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 570 € (6 x 95 €/kk) + jäsenmaksu

LAHTI-ENERGIA 3
syyskausi 375 € (5 x 75 €/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 450 € (6 x 75 €/kk) + jäsenmaksu

DOC 3
syyskausi 350 € (5 x 70€/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 420 € (6 x 70 €/kk) + jäsenmaksu

LAHTI-ENERGIA 4
syyskausi 350 € (5 x 70 €/kk) + jäsenmaksu
kevätkausi 420 € (6 x 70 €/kk) + jäsenmaksu

KILPAUINTIKOULU
295 € + jäsenmaksu

Kaudella 2019-2020 seura maksaa starttimaksut seuraaviin kisoihin:
* Rollo-kisat
* IKM-loppukilpailut
* Nuorten ja aikuisten SM-kilpailut

Yhteisiä bussikuljetuksia ei ulkopuolisiin kilpailuihin järjestetä.


Menossa mukana